Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Стартап Blockstack залучив $52 млн на створення паралельного інтернету

У світі ICO з’явилася чергова компанія, яка зібрала мільйони доларів на реалізацію своєї ідеї. Стартап Blockstack успішно провів ICO і планує на зібрані гроші розвивати концепцію паралельного інтернету, який буде існувати незалежно від традиційного.

Суть цієї ідеї полягає в тому, щоб дати користувачам владу над усіма своїми даними.

У цій мережі, яка буде розвиватися паралельно існуючому інтернету, всі дані будуть належати тільки користувачеві, він сам буде зберігати їх. Творці концепції вважають, що підхід вигідний і для користувачів, і для розробників програм та сайтів у мережі.

Перші впевнені у збереженні своїх даних, другим це дає економію на зберіганні користувальницьких даних, вирішує проблему приватності. Користувальницькі акаунти будуть оснащені API, через який він і зможе ділитися своїми даними з додатками, яким він довіряє.

Розвиток такої концепції означав би, що Facebook або Instagram не зберігав би ваші дані у себе на серверах. Таких традиційних сховищ інформації стало б менше. Замість цього, користувачі тримали б фотографії і дані про себе на ноутбуці або в хмарі, а додаток мав би тільки покажчик на дані, не на них самих.

Доступ до такої мережі буде здійснюватися через спеціальні браузери і мобільні додатки. У підсумку, люди зможуть самі захистити свою приватність. Розробникам не доведеться стикатися зі специфікою законодавства в кожній з країн.

Творці говорять, що в мережу можна потрапити через спеціальні браузери Blockstack і через додатки. В даний момент для платформи вже написані 8 додатків, які доступні для всіх, хто запустить браузер. Гроші компанії йдуть в тому числі на залучення розробників. І вже найближчим часом компанія розраховує побачити у своїй екосистемі децентралізовані клони GitHub, Twitter та Slack.

Наші інтереси: 

Технологія для захисту приватності.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи