Важливість: 
2

Категорія:

Стали відомі деталі зустрічі Терези Мей та Петра Порошенка

Президент Петро Порошенко та прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей провели зустріч у Лондоні 19 квітня. Про це повідомляє прес-центр адміністрації очільниці британського уряду.

11.jpg

Прем'єр міністр Великобританії Тереза Мей та Президент України Петро Порошенко

Під час зустрічі співрозмовники акцентували увагу на зміцненні двосторонніх відносин між державами та відзначили 25-річчя встановлення дипломатичних відносин.

При цьому Мей зауважила, що дії Росії становлять загрозу, яку держава продемонструвала, анексувавши Крим, а також продовженням ведення військового конфлікту на Донбасі.

Британія продовжить надавати підтримку, щоб подолати  загрозу. Сторони погодилися, що антиросійські санкції не будть зняті, допоки не будуть виконані всі зобов'язання відповідно до Мінських угод. 

Порошенко та Мей також обговорили програму реформ в Україні, під час чого прем'єр зауважила, що прогрес у цьому питанні є.

Тереза Мей підтвердила, що уряд Британії сподівається на проведення конференції з питань проведення реформ в Україні 6 липня. Це дозволить активізувати міжнародну підтримку зусиль України.

Наші інтереси: 

До  6 липня ще є час. Встигнемо провести реформи? 

Гравець: 
Оксана Колосовська
90

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка