Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Тереза Мей ініціює дострокові вибори

Прем'єр-міністр Великої Британії заявила, що скликає на 8 червня дострокові загальні вибори. Заява Терези Мей про дострокові вибори захопила зненацька опозицію, парламент і всю країну. Вона каже, що прагне чіткого мандату від країни на переговори з ЄС.

Пані Мей, яка очолила британський уряд в липні 2016 року після відставки Девіда Кемерона, до останнього заперечувала можливість дострокових виборів до 2020 року.

Лідер торі, які упевнено лідирують за популярністю у всіх опитуваннях, пояснила дострокові вибори прагненням стабільності в умовах, коли країна почала переговори про вихід з ЄС.

Одразу після цього оголошення фунт стерлінгів незначною мірою впав відносно до долара, але майже одразу піднявся до найвищих показників з лютого.

Опитування показують, що Тереза Мей з великою імовірністю вибори виграє. Ця перемога посилить позиції Консервативної партії напередодні переговорів про вихід з ЄС і зменшить політичну непередбачуваність в країні.

 

 

На думку пані Мей, політичні ігри інших партій заважають успішному виходу з ЄС і стабільності всередині країни.

"Тому нам потрібні загальні вибори. І нам потрібні вони зараз", - заявила голова уряду.

За словами пані Мей, зараз країна діє як єдине ціле, а Вестмінстер - ні.

Опозиційна Лейбористська партія раніше обіцяла заблокувати фінальну угоду про вихід з ЄС, Шотландська національна партія обіцяла голосувати проти законопроекту про припинення пріоритету європейського законодавства над британським, а ліберал-демократи погрожували завести роботу парламенту в глухий кут.

Про намір розпустити Палату громад і провести вибори Тереза Мей оголосила в екстреній заяві на Даунінг-стріт після зустрічі з міністрами.

"Це ваш шанс дійсно показати, що ви не просто перебуваєте в опозиції заради опозиції, і продемонструвати, що ви ставитеся до політики не як до гри", - сказала пані Мей, звернувшись до політичних опонентів.

"Давайте завтра проголосуємо за вибори. І дамо зробити вибір людям", - сказала вона.

Лідер лейбористів Джеремі Корбін привітав рішення прем'єр-міністра, сказавши, що вибори дадуть можливість британцям "проголосувати за уряд, який буде ставити на перше місце інтереси більшості".

"Лейбористи пропонують ефективну альтернативу чинному уряду, який виявився неспроможним перебудувати економіку, а натомість влаштував руйнівні скорочення витрат і призвів до зниження рівня життя", - додав пан Корбін.

"Це можливість змінити напрямок розвитку країни. Якщо ви не хочете катастрофічно важкого "брекзиту". Якщо ви хочете, щоби Британія залишилася в єдиному ринку. Якщо ви хочете, щоби Британія залишалася відкритою, толерантною і єдиною. Це ваш шанс", - прокоментував лідер ліберал-демократичної партії Тім Фаррон.

Перший міністр Шотландії Нікола Стерджен звинуватила консерваторів у бажанні "повернути Британії вправо, нав'язати жорсткий "брекзит" і провести ще більші скорочення витрат.

Як зазначив представник прем'єрки, Тереза Мей вже повідомила королеві Єлизаветі ІІ про намір попросити парламент проголосувати за дострокові вибори.

Попередник пані Мей на посаді прем'єра, Девід Кемерон, назвав її рішення сміливим і правильним.

"Мої найкращі побажання всім консервативним кандидатам", - написав він у Twitter.

Дострокові вибори оголошено, що далі?

Акт про фіксований термін повноважень парламенту від 2011 передбачає, що загальні вибори до парламенту проводяться кожні п'ять років у перший четвер травня.

Попередні вибори в британський парламент відбулися 7 травня 2015 року, наступні мали бути не раніше 2020 року.

Зараз законопроект про проведення дострокових виборів повинен схвалити парламент. Для цього необхідні дві третини голосів членів Палати громад.

Палата громад складається з 650 депутатів. Відтак, щоби дострокові вибори відбулися, необхідна підтримка 434 парламентарів.

Наші інтереси: 

Задля забезпечення стабільності у країні проводяться дострокові вибори. Невже чесні політики - це не міф?

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Тереза Мей сміливо рухається по шляху національного солідаризму!

Сьогодні Дональд Трамп і Тереза Мей - світові лідери, які прагнуть повернути свої країни до традиційних цінностей, забезпечити народу більш вищий рівень життя!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Тереза Мей сміливо рухається по шляху національного солідаризму!

Сьогодні Дональд Трамп і Тереза Мей - світові лідери, які прагнуть повернути свої країни до традиційних цінностей, забезпечити народу більш вищий рівень життя!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Леонід Українець.
0
Ще не підтримано

Після раптової заяви про потребу у дострокових виборах різко впали ціни на акції, які торгують на Лондонській фондові біржі. Графік можна подивитись тут: http://www.londonstockexchange.com/exchange/prices-and-markets/stocks/indices/summary/summary-indices-chart.html?index=UKX

https://t.me/ETEPHET

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

Але ж "Все наше Життя - Гра"!

В тексті:

Тереза Мей wrote:
"Це ваш шанс дійсно показати, що ви не просто перебуваєте в опозиції заради опозиції, і продемонструвати, що ви ставитеся до політики не як до гри", - сказала пані Мей, звернувшись до політичних опонентів.

Напевно має бути так:

Quote:
"Це ваш шанс дійсно показати, що ви не просто перебуваєте в опозиції заради опозиції, і продемонструвати, на чиєму боці ви граєте".

або так:

Quote:
"Це ваш шанс дійсно показати, що ви не просто перебуваєте в опозиції заради опозиції, і продемонструвати, що ви граєте в політику без інтриг стосовно власного народу" (інтрига - один із способів, методів гри.).

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)