Про це пише у Фейсбук користувачка під іменем Ізольда Сальтисон-Зельц. Те, що вона написала, пишуть багато хто у цій самій соціальній мережі, тому викладу пост Ізольди, адже в ньому сконцентровано все, про що думають ті, хто не дивиться телемарафон і не слухає вечірні казочки Зеленського.
"Житомирщина, АЗС. Зупиняється автобус з військовими. Українськими військовими. Не полоненими росіянами. Чи з учебки в частину чи в учебку? Під конвоєм, по п’ять душ, хлопці йдуть в приміщення попісяти, купити печива чи кави. У кого є якісь копійки… Мені один дядько в коментарях закинув: а шо це в нас так багато тих, хто проти бусифікації? Та, якби не бусифікація ворог був би вже в Тернополі. Боїться дядько, що ворог буде в Тернополі. І я боюсь, що ворог буде в Тернополі. Бо туди він прийде вже через Київ. Якщо ці хлопці, які на заправці під конвоєм купують каву, замінять тих, хто прийшов до війсккоматів добровільно, то ворог таки буде в Тернополі. Може навіть у Кракові. Мені дивно, що багато людей не бачить зв’язку між програшем у війні й відсутністю в населення бажання боротись за свою країну", – пише Ізольда і продовжує:
"Найпростіше обізвати усіх сволотою та ухилянтами. А якщо інших невдовзі не буде? А якщо ухилянтами і стають от так на заправці, коли під конвоєм тебе супроводжують посцяти. Що ти тоді думаєш про свою країну? Під примусом не можна навчити любити, співчувати, навіть ненавидіти під примусом людина не може. Вона починає ненавидіти тоді, коли до неї ставляться гірше, ніж до худоби.
Наше населення вже привчили ненавидіти своїх. Запустили в медіа-простір оце ганебне «ухилянт»"
"Суспільство наше добровільно йде в глухий кут. Можна мене називати останніми словами, але стверджую, що ефективна мобілізація, якої в нас і близько нема, принесла б більше користі для України, ніж неефективна робить зла й ганьби. По факту маємо немало мобілізованих, але не мотивованих бійців (також реально хворих, алкашів та наркош). Бійців, які стикаються з несправедливістю: від зустрічі з працівниками ТЦК до (довгий перелік армійських потреб включно з медичною допомогою). Хлопці знають що переважно абревіатура «ТЦК» – це кооператив по вилученню коштів з населення. Їм це дозволила держава Україна.
Це – чи не основна проблема нашого воєнного сьогодення. Без її законного гуманного вирішення, Україна сконає. І ми разом з нею. Якщо хтось читає не мій текст, а свої думки, то ще раз наголошую: я не проти мобілізації, я проти чинної системи мобілізації. Якщо в медичній сфері в нас не все гаразд, чи хтось запропонує відмовитись від медицини й звертатись до бабок? Якщо хтось мені напише: «а що тоді ви пропонуєте?», то запропоную обрати мене президентом України ("хужи ні будіт")".
Авторка не написала, що у бусифікованих навіть паспорт забирають і телефон! Трапляються випадки, коли телефон дають раз на тиждень на 15 хвилин. За чотири роки війни влада створила цю ганебну систему – вони все знають, але покривають корупцію ВЛК і ТЦК. Всі знають про липові бронювання по блату чи за гроші. Всі бачать тотальну несправедливість, бесчинства в Армії, придуркуватих командирів і бездарних генералів. Зеленський зі своїми "потужними менеджерами" зробили усе, щоб загнати мобілізацію у глухий кут. Мобілізація передбачає не тільки набір цивільних людей на війну. Україна живе у двох паралельних світах – економіка не перейшла на воєнні рейки. Ба більше – уряд роздає для піару "найвеличнішого" гроші населенню! Чиновництво під час війни нестримно збагачується на фейкових закупівлях та витратах державного бюджету, 100% чиновників заброньовані від мобілізації, мають чи не найбільші в Україні зарплати, а ще і премії, на оздоровлення і навіть матеріальну допомогу! Невже це так має бути під час війни?
Єдиний гідний вихід з цієї ситуації для чоловіків, які не мають броні, – добровільно долучитись до лав Третього Армійського Корпусу і працювати за спеціальністю. Багато хто так і робить після "бусифікації" – йде в СЗЧ і переходом у Трійку.
Все, що робиться з власної волі, – добро!
Коментарі
Єдиний гідний вихід з цієї ситуації для чоловіків, які не мають броні, – добровільно долучитись до лав Третього Армійського Корпусу і працювати за спеціальністю. Багато хто так і робить після "бусифікації" – йде в СЗЧ і переходом у Трійку.
Все, що робиться з власної волі, – добро!