Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
366

Сонце народжує нові планети, – підтведжено вченими NASA

Світ:

Важливість: 
3

На Сонці час від часу відбуваються потужні вибухи, але те, що виявили вчені - здивує всіх. Дослідники NASA дійшли висновку, що наше Сонце народжує нові планети.

Співробітники американського аерокосмічного агентства NASA стверджують, що наше Сонце продовжує народжувати планети. Цей фантастичний процес був помічений дослідниками космосу ще в 2012 році, проте природу загадкових згустків біля нашого світила тоді зрозуміти не вдалося.

Нещодавно вчені NASA оприлюднили висновки, яких вони дійшли в ході багаторічних досліджень процесу новоутворення планет Сонцем. На думку американських вчених, саме Сонце народжує планети, хоча раніше вважалося, що вони з'являються в результаті згущення пилових мас навколо новоутворених зірок.

Астрономи вважали, що саме так формується будь-яка планетарна система, яка в подальшому вже не зазнає серйозних змін.

Як виявилося, це далеко від істини, судячи з усього, кожна зірка, в тому числі і наше Сонце, не тільки сама народжує планети, але і продовжує цей процес протягом всього свого багатомільярдного життя.

І згустки біля світила, помічені в 2012 році – не що інше як «діти Сонця», нові планети, які поступово віддаляються від батьків, холонуть і стають самостійними. Майже самостійними, куди ж вони без Сонця!

Саме так і здійснюється процес планетотворення, стверджують співробітники NASA, а тому будь-які планетарні системи, у тому числі і Сонячна, оновлюються і самовідновлюються. В міру народження нових планет, старі віддаляються від Сонця, в певний момент на них зароджується біологічне життя, як на Землі, потім, в міру віддалення і охолодження планети, це життя помирає або переходить в якусь нову стадію, поступаючись своїм місцем  новій планеті.

Наприклад, цілком можливо, що саме на цій новій стадії, не видимій для нас, існує життя на Марсі, а ми по своїй наївності хочемо, щоб весь Всесвіт був схожий на Землю. З іншого боку, виходить, що біологічне життя, подібне до земного, зародиться потім на Венері...

Зірки народжують планети, як курка несе яйця.
Якщо теорія вчених НАСА підтвердиться, то дослідників космосу чекає безліч нових відкриттів в галузі планетотворення і в інших областях пізнання законів Всесвіту. Нинішнє відкриття – це лише ще одне підтвердження того, що людство перебуває в дитячому віці, а тому практично нічого не знає про те, як влаштований світ навколо нього. 

До речі, згідно езотеричним знанням, саме так і народжуються планети, а на самих планетах в свою чергу – з'являється життя.

Виходить, що вчені НАСА наблизили науку до осягнення вже наявних таємних знань, отриманих людством безпосередньо від Вищих сил, минаючи емпіричний досвід – інструмент наукового пізнання законів Всесвіту.

На жаль (а може, і на краще), чисті знання не сприймаються людьми, їм обов'язково потрібно пройти через наукове обґрунтування того чи іншого процесу, закону.

Наші інтереси: 

Пізнаємо Всесвіт! Він живий. Він розвивається і розмножується.  

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Явсе Світ.

Чудова стаття...
Якщо прийняти доводи вчених і езотериків про те,що Сонце народжує нові планети,тоді наше світило повинно втрачати вагу і енергію...або ж тоді Сонце це зворотня сторона Чорної діри...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Миро Продум.

Зірка Сонце є великим реактором, який засмоктує навколишній ефір і перетворює його на речовину. Тому втрата ваги зовсім не обов’язкова.

Подібним чином ядро Землі є реактором, який синтезує з ефіру всі елементи нашої планети. Серед іншого, наша планета синтезує повітря, воду, нафту, газ, вугілля тощо.

При цьому об’єм Землі постійно зростає.

Явсе Світ каже:
Чудова стаття...
Якщо прийняти доводи вчених і езотериків про те,що Сонце народжує нові планети,тоді наше світило повинно втрачати вагу і енергію...або ж тоді Сонце це зворотня сторона Чорної діри...

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Любов Фаренюк.

Замість Сонячна система треба казати Сонячна сім'я.

Зображення користувача Аватар Арій.

Як на мене, то всю інформацію від NASA потрібно ігнорувати.

За добро заплатимо добром,
а за зло — по-справедливості.

Зображення користувача Любов Фаренюк.

Аватар Арій каже:
Як на мене, то всю інформацію від NASA потрібно ігнорувати.

Чому?

Зображення користувача Аватар Арій.

Тому що NASA це творча студія зі створення фейкових новин (теорій). «Вчені» NASA це безсовісні «люди», які займаються лише викачуванням грошей. Мені цікаво, чи Трамп з ними розправиться.

За добро заплатимо добром,
а за зло — по-справедливості.

Зображення користувача Алекс Гун.

"До речі, згідно езотеричним знанням..." Українською треба: "Згідно з езотеричними знаннями".

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Ще одне свідчення про те, що Гартленд - "пуповина" людства.

Цитата:
"Людство знаходиться під строгим контролем самої Землі" (27:40 хв.)

1) Гартленд - "пуповина" людства.
Народження рас (у Гартленді) - це приРОДна регуляторна діяльність Землі на самосцілення. Оскільки "стара" раса перестає виконувати покладену на неї симбіотичну функцію, Земля народжує нову расу. І місце народження її в Україні=Гартленді.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)