Категорія:

Смерть екс-активіста Шин Фейн

Надвечір 4 квітня один з лідерів партії Шин Фейн, політичного крила IRA, був знайдений мертвим біля села Глентіс на північному заході Ірландії.

56-річний Деніс Дональдсон, який нещодавно визнав, що працював в якості подвійного агента на Велику Британію, був застрелений. За словами міністра юстиції Ірландії, праве передпліччя вбитого „майже відокремлене від тіла”.IRA вже заявила, що „абсолютно не причетна” до вбивства. Лідер Шин Фейн Джеррі Адамс заявив, що не готовий наразі розмірковувати про те, хто міг би стріляти в колишнього члена партії.

Між тим прем’єр-міністр Великої Британії Тоні Блер „різко засудив” подію.Деніс Дональдсон полишив Шин Фейн у грудні 2005 року. Тоді він неочікувано визнав, що протягом майже 20 років співробітничав з британською розвідкою, надаючи відомості про політичні процеси у Північній Ірландії.За словами колишнього високо посадовця, він був завербований в якості найманого агента у 1980-х роках після того, як „скомпрометував себе у важку хвилину життя”. КореспондентГравець: 
Народний Оглядач
24

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка