Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Словенія передала Україні телерадіопередавачі для мовлення в зоні АТО

Категорія:

Спецтема:

Мінінформполітики України має намір глушити мовлення проросійських ЗМІ на Донбасі. 26 січня під час зустрічі з міністром інформаційної політики України Юрієм Стецем посол Словенії Наталія Прах передала від імені своєї країни телерадіопередавальну техніку для відновлення мовлення на сході України, в зоні проведення АТО, повідомляє прес-служба Мінінформполітики.

"Для нас це знак підтримки та дружності в часи, коли ми кричимо на весь світ про допомогу. Я щиро вдячний за проявлену ініціативу в наданні допомоги з боку Словенії. Ми звертаємося до всіх країн–партнерів, щоб надали нам таку передавальну техніку", - сказав Юрій Стець.

Він додав, що оскільки проросійські ЗМІ на окупованих прифронтових територіях Донбасу використовують аналогову передавальну техніку, то в такому випадку Україні потрібно такими ж передавачами глушити їхній сигнал для забезпечення українського мовлення.
 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Щасливі приязні, бо вони успадкують Землю

Стратегія заснування нового світу та вічне життя – розшифрована Нагірна проповідь

Для творення нового світу Ісус Хрестос пропонує стратегію, в якій тісно пов’язані перетворення на універсальну людину («лебедя»), здобуття біологічного безсмертя, заснування варнової системи та...

Останні записи