Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

"Скромні келії" московських попів

Спецтема:

Активісти "Автомайдану" зняли з повітря маєтки намісника Києво-Печерської лаври митрополита Павла та скарбника єпископа Бородянського Варсонофія. Про це на своїй сторінці у Facebook написав Віталій Уманець, виклавши відповідний відеозапис.

Три роки тому журналісти програми "Гроші" вже знімали сюжет про заміську "обітєль" настоятеля Києво-Печерської лаври митрополита Павла (Петро Лебідь) та казначея цієї ж структури єпископа Варсонофія (Василь Столяр) у  селі Вороньків, що на Київщині.

Але у активістів Автомайдану після перегляду того сюжету лишилося відкритим одне з головних питань: а що ж там за парканами? Саме тому вони вирішили зняти з повітря дроном "скромні келії" московських попів, збудовані, як ми розуміємо, в тому числі і на пожертви українських прихожан УПЦ (МП). Відео ̶м̶а̶н̶н̶и̶ ̶н̶е̶б̶е̶с̶н̶о̶ї̶ будиночків митрополита Павла та єпископа Варсофонія у їхньому відеосюжеті.

 

До речі, щодо далеко "несмірєнного" мирського життя та джерел отримання мільйонних прибутків від бізнес-проектів митрополита Павла є доволі цікаве розслідування від журналіста програми "Гроші" Михайла Ткача.


P.S. "Православний стиль"

 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Колись Ігор Каганець у одній із програм на ТБ-7 відповів Анатолію, що в принципі сучасна матеріальна оснащеність священика не є проблемою. Проблемою є те, щоб ця матеріальна оснащеність була наслідком "добрих плодів" - праведного життя священика. "А що поверх того - то від лукавства".
"Автомайдан" шукав добрих плодів у священика, чи причинно-наслідкових зв'язків його статків? От в чому питання ;-)

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Олена Каганець.

Цей Павло оскандалювався не раз і давно. Почитайте статті в тему. Автомайдан це зробив, щоб ще раз наочно продемонструвати, що представляє собою очільник найбільшої церкви в Україні. Який очільник, така і церква. Чому люди ніяк не зрозуміють, що ЦЯ церква - це ракова пухлина на тілі народу. Вона роз'їдає дух і душу цього народу, пропагує не те, що потрібно, словом, успішно впроваджує хуцпу у життя.

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Отже, таки не знайдено "добрих плодів"... бо їх заховано/зарито/...відсутньо :).

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)