Спецтема:

"Скромні келії" московських попів

Активісти "Автомайдану" зняли з повітря маєтки намісника Києво-Печерської лаври митрополита Павла та скарбника єпископа Бородянського Варсонофія. Про це на своїй сторінці у Facebook написав Віталій Уманець, виклавши відповідний відеозапис.

Три роки тому журналісти програми "Гроші" вже знімали сюжет про заміську "обітєль" настоятеля Києво-Печерської лаври митрополита Павла (Петро Лебідь) та казначея цієї ж структури єпископа Варсонофія (Василь Столяр) у  селі Вороньків, що на Київщині.

Але у активістів Автомайдану після перегляду того сюжету лишилося відкритим одне з головних питань: а що ж там за парканами? Саме тому вони вирішили зняти з повітря дроном "скромні келії" московських попів, збудовані, як ми розуміємо, в тому числі і на пожертви українських прихожан УПЦ (МП). Відео ̶м̶а̶н̶н̶и̶ ̶н̶е̶б̶е̶с̶н̶о̶ї̶ будиночків митрополита Павла та єпископа Варсофонія у їхньому відеосюжеті.

 

До речі, щодо далеко "несмірєнного" мирського життя та джерел отримання мільйонних прибутків від бізнес-проектів митрополита Павла є доволі цікаве розслідування від журналіста програми "Гроші" Михайла Ткача.


P.S. "Православний стиль"

 

Гравець: 
Олена Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка