Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Штучний інтелект створив пісню із фрагментів виступів усіх конкурсантів Євробачення

Моя оцінка корисності цієї статті: 
1 - Може колись знадобиться.

В Ізраїлі представили пісню Blue Jeans & Bloody Tears. Її створили за допомогою штучного інтелекту, який зібрав разом фрагменти пісень учасників Євробачення різних років. Пісню назвали неофіційним гімном конкурсу.

Її виконують дуетом комп'ютерний синтезатор мови і людина, повідомляє CTech.

Для створення композиції використовували систему машинного навчання. Вона складалася з двох елементів: інструменту аналізу мелодії, який розробили в американській технологічній компанії Oracle, і алгоритму аналізу текстів. Його придумав ізраїльський поет і програміст Еран Хадас.

Керівник проекту Німрод Шапіра сказав, що ідея дослідити творчість людей за допомогою штучного інтелекту з'явилася після перемоги Ізраїлю на Євробаченні-2018. А сам музичний твір на 100% підходить для Євробачення і всього, що конкурс собою уособлює.

Нагадаємо, що зараз в Тель-Авіві (Ізраїль) триває знаменитий пісенний конкурс Євробачення. Цього року Україна не бере в ньому участі. 

Наші інтереси: 

Сучасні технології заполонили всі сфери нашого життя. До речі, непоганапісенька для вивчення англійської мови (зокрема, щоб потренувати вимову, бо є титри).

Підписуюсь на новини