Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 75
  • Переглядів: 86

Щодня пишіть від руки – це дуже корисно для здоров’я

У сучасному світі гаджети замінили не тільки реальне спілкування, але і письмо від руки. Все частіше ми вдаємося до клавіатури, щоб висловити наші думки. Особливо важливо писати від руки дітям, у яких мозок тільки розвивається. Але не менш корисною ця навичка буде і для дорослих. 

Про це пише Ukr.Media, посилаючись на психологів.

Розвиває дрібну моторику. Отже, розвиває мовлення. Під час письма від руки активізуються ті центри мозку, які відповідають за розвиток мовлення. ⠀

Покращує навички читання. Вчені помітили, що діти, які часто пишуть від руки, швидше і якісніше опановують читання, ніж ті, які найбільше друкують на клавіатурі. ⠀

Активізує розумові процеси. Під час експериментів, психологи помітили, що люди, які пишуть від руки, формулюють свої думки краще. Виявилося, що чим частіше ми пишемо від руки, тим швидше думаємо.

Покращує пам’ять. Лист від руки активізує зону мозку, яка виступає “фільтром” інформації, не даючи запам’ятовувати зайве. Під час письма ми “повідомляємо” мозку, що потрібно уважніше поставитись до цієї інформації і вона швидше запам’ятовується.

Знімає стрес. Коли ми виводимо символи, ми заспокоюємося. Багато людей починають малювати карлючки на папері під час стресу. Лист від руки знімає напругу. А якщо описувати при цьому свої переживання, то ефект подвоїться.

Омолоджує мозок. Коли ми пишемо від руки, в нашому мозку задіюються різні зони, формуються нові нейронні зв’язки. Якщо ви пишете від руки щодня, ваш мозок буде залишатися молодим ще багато років.

Наші інтереси: 

Простий механізм для багатьох справ. Про те, що писати треба, щоб добре запам'ятати, я узнала емпірично, на власному досвіді, коли в студентські роки писала багато шпаргалок, а потім не користувалася ними.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Світлий.
5
Середнє: 5 (1 голос)

Для кращого розуміння складних або незрозумілих речей записи зроблені письмово на листку паперу дозволяє зрозуміти те, що до цього було недосяжне. Руки це як продовження мозку а магічна дія з пером і символами дозволяє долучитись і досягти ще вищих висот.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Все правильно і логічно. Але...

Що писати? Якщо я задумав написати статтю (блог), то мені доведеться написати її на папері, а потім набрати на комп'ютері. Щодо листів - аналогічно.

Єдиним варіантом писати щодня, я бачу ведення особистого щоденника! Тут я вбачаю подвійну користь... В тому, що буде неможливо заднім числом "підправити" висловлене раніше.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Микола Погорілець.
4
Середнє: 4 (1 голос)

Я пишу конспекти від руки. Багато сторінок. Наливною ручкою. Відчуття - класні!
Що потрібно - фотографую і - в базу даних.
А ще переписую конспекти на комп'ютері. Подвійне запам'ятовування.
Щоденник часом пишу від руки пером на екрані телефону. У Самсунга класні телефони з пером серії Galaxy Note. Але на папері чорнилом- значно краще.
Співробітники також перейшли на чорнильні ручки.

Зображення користувача Костянтин Струк.
0
Ще не підтримано

Гарна ідея - не забувати б лише про постійність у її втіленні!

Поки дихаю - сподіваюсь!

Зображення користувача cBіт Розумний.
0
Ще не підтримано

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Зображення користувача Володимир Світлий.
5
Середнє: 5 (1 голос)

Для кращого розуміння складних або незрозумілих речей записи зроблені письмово на листку паперу дозволяє зрозуміти те, що до цього було недосяжне. Руки це як продовження мозку а магічна дія з пером і символами дозволяє долучитись і досягти ще вищих висот.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.