Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 2
  • Переглядів: 2

Що сказав Трамп про допомогу Україні на зібранні Національної Стрілецької Асоціації і як це представили ліві ЗМІ

Категорія:

Факт американської допомоги Україні Трамп використав як аргумент на користь того, що в США є гроші для захисту дітей у школах. Тому треба захищати школи, а не відбирати зброю в законослухняних громадян.

221029trump.jpg

Donald Trump speaks during the National Rifle Association (NRA)
Donald Trump speaks during the National Rifle Association (NRA) annual convention at the George R. Brown Convention Center in Houston on May 27, 2022. (Brandon Bell/Getty Images)

У світовому інформаційному просторі посилено просувається твердження про те, що Дональд Трамп виступає проти допомоги України. Характерна фраза: «Трамп заявив: ЗАМІСТЬ того, щоб допомагати Україні, краще б підвищили безпеку американських шкіл».

Ось характерні заголовки:

«Трамп розкритикував допомогу Києву: На Україну гроші у США є, а на охорону шкіл — немає. Експрезидент США Дональд Трамп закликав американських законодавців перейнятися безпекою в американських школах замість того, щоб витрачати гроші на постачання зброї в Україну» – НВ.

«Трамп: США слід фінансувати безпечні школи, а потім Україну. Колишній президент США Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати мають надавати пріоритет фінансуванню безпеки шкіл перед допомогою Україні» – Європейська правда.

«"На Україну гроші у США є, а на охорону шкіл - немає". Трамп розкритикував допомогу Києву. Колишній президент США Дональд Трамп закликав американських законодавців зайнятися безпекою в американських школах замість того, щоб витрачати гроші на постачання зброї в Україну» – Бі-бі-сі.

«Трамп: Перш ніж озброювати Україну, потрібно забезпечити безпеку американських шкіл. Колишній президент США Дональд Трамп закликав законодавців США приділяти більше уваги фінансуванню безпеки у школах, а не військовій допомозі Україні» – Ліга.Новини.

А як було насправді?

Це був виступ Дональда Трампа у п’ятницю 27 травня в Техасі на щорічному з’їзді Національної Стрілецької Асоціації (NRA) у Х’юстоні. Він був присвячений масовому розстрілу в школі, під час якого озброєний чоловік убив 21 людину. Свою промову Трамп розпочав із зачитування імен жертв.

«Жахливе вбивство 19 невинних дітей і двох дорослих вчителів із багатьма тяжко пораненими було жорстоким і варварським звірством, яке шокує совість кожного американця», – сказав Трамп.

Стрілянина поновила заклики демократів до більш суворих законів про володіння зброєю, тоді як спікери на з’їзді NRA, включаючи Трампа, відкинули розмови про обмеження вогнепальної зброї.

«Кожного разу, коли неврівноважена або божевільна людина вчиняє такий жахливий злочин, дехто в нашому суспільстві завжди намагається використати страждання інших для просування власної екстремальної політичної програми», – сказав Трамп.

«Очевидно, що нам потрібно значно полегшити утримання людей жорстоких і психічно хворих у психіатричних закладах», – додав він.

Далі Трамп закликав до посилення безпеки в школах країни.

«Кожна будівля повинна мати єдину точку входу. Повинні бути міцні зовнішні огорожі, металошукачі та використання нових технологій, щоб гарантувати, що жодна стороння особа ніколи не зможе увійти до школи зі зброєю», – сказав він.

Він також закликав збільшити фінансування, наймання та навчання в поліцейських департаментах, включаючи суворе навчання протоколам активного стрільця.

«Це не питання грошей. Це питання волі».

«Якщо Сполучені Штати мають 40 мільярдів доларів, щоб надіслати Україні, ми повинні зробити все можливе, щоб наші діти були в безпеці вдома» (If the United States has $40 billion to send to Ukraine we should be able to do whatever it takes to keep our children safe at home), – сказав Трамп.

Вочевидь, фінансування безпеки шкіл не виключає фінансування України.

Ось відеозапис виступу Трампа у Х’юстоні 27 травня 2022 року

Факт американської допомоги Україні Трамп використав як аргумент на користь того, що в США є гроші для захисту дітей у школах. Тому треба захищати школи, а не відбирати зброю в законослухняних американців.

Трамп не сказав жодного слова про те, що ЗАМІСТЬ допомоги Україні треба захищати власних дітей. Він сказав, що допомога Україні свідчить про те, що США спроможні захистити американські школи.

Наші інтереси: 

Завжди треба звертатися до першоджерел, бажано – відеозаписів. Інакше ліваки та психопати нас постійно дуритимуть.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Андрій Гарас.
5
Середнє: 5 (2 голосів)

Сьогодні чи вчора почув, що ліваки сказали: якщо республіканці переможуть на виборах, то постачання зброї Україні припиниться чи суттєво зменшиться. Треба знайти відео, але суть, що вони вже почали брехати, готуючись до виборів.

Це так різануло мені вухо.

Радіймо життю граючи!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
5
Середнє: 5 (1 голос)

Ліваки і психопати - потенційні брехуни. Брехня закладена в їхні мізки на рівні підсвідомості.
А нам потрібно мати критичне мислення і бажання знати правду!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Андрій Гарас.
5
Середнє: 5 (2 голосів)

Сьогодні чи вчора почув, що ліваки сказали: якщо республіканці переможуть на виборах, то постачання зброї Україні припиниться чи суттєво зменшиться. Треба знайти відео, але суть, що вони вже почали брехати, готуючись до виборів.

Це так різануло мені вухо.

Радіймо життю граючи!

Зображення користувача Андрій Гарас.
5
Середнє: 5 (1 голос)

В мене от питання: але чому створюючи їх, вищими силами була закладена така програма постійної брехні?

Вочевидь відповідь така: це була чергова сходинка еволюції та експерименту. Їхній мозок знаходився в процесі розробки. Їхні півкулі відповідають одночасно за мовлення і не узгоджуються між собою. Як це писав К.Кілл.

Радіймо життю граючи!

Зображення користувача Ігор Каганець.
5
Середнє: 5 (3 голосів)

Це не програма брехні, а застосування інтелекту для виживання. Якщо зовнішні умови такі, що брехня сприяє виживанню, то вони будуть брехати. Якщо ж зовнішні обставини, тобто соціальні норми, будуть викорінювати брехню разом з її носіями, то вони не будуть брехати. Пам'ятаймо, що це тварини, тому вони керуються інстинктами і зовнішніми обставинами. У них нема волі, нема свідомості, нема відповідальності. Відповідно, у них нема вини – так само як не має вини комп'ютер (чи біоробот), який виконує програму. Винуваті люди, які не дресують інтелісів і не впорядковують їхню поведінку.  

Андрій Гарас wrote: В мене от питання: але чому створюючи їх, вищими силами була закладена така програма постійної брехні? Вочевидь відповідь така: це була чергова сходинка еволюції та експерименту. Їхній мозок знаходився в процесі розробки. Їхні півкулі відповідають одночасно за мовлення і не узгоджуються між собою. Як це писав К.Кілл.

 

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Валерій Швець.
0
Ще не підтримано

Ігор Шафаревич, українець за походженням, математик за покликанням (докторська у 23 роки), академік АН СССР написав книгу: "Соціалізм, як явище світової історії". Краще в світі про це не написав ніхто. Соціалізм - це прагнення смерті, якщо коротко. Як на мене, з фізичної точки зору, соціалізм - прагнення системи до термодинамічної рівноваги, яка стосовно живого організму означає прагнення до смерті.

Зображення користувача Сергій Ждан.
0
Ще не підтримано

Якщо націоналізм каже "Хай розцвітають тисяча квітів", то, якщо Соціалізм, - це прагнення смерті, то Він повинен би казати: "Хай поснуть (помруть) всі квіти". Натомість, соціалізм скоріше каже: "Хай розцвітають лише червоні квіти" ( і буде їх світова диктатура).

Все починається з Любові.