Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський
  • Відвідувань: 24
  • Переглядів: 27

Сертифікація «Північного потоку – 2» тимчасово призупинена

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Bundesnetzagentur (BNetzA) тимчасово призупинило процес сертифікації оператора «Північного потоку – 2».

Федеральне мережеве агентство Німеччини Bundesnetzagentur (BNetzA) тимчасово призупинило процес сертифікації оператора «Північного потоку – 2». Про це повідомляє ExPro з посиланням на BNetzA.

Як повідомив регулятор, після детального вивчення документів BNetzA дійшло висновку, що сертифікація оператора Nord Stream 2 AG можлива лише в тому випадку, якщо оператор організований в організаційно-правовій формі відповідно до законодавства Німеччини.

Натомість, Nord Stream 2 AG вирішив не змінювати форму, а створити нову дочірню компанію для німецької частини газопроводу. Ця дочірня компанія стане власником і оператором німецької ділянки «Північного потоку – 2».

Процес сертифікації буде призупинено до того часу, поки передача основних активів не буде завершена і BNetzA зможе перевірити нові документи дочірньої компанії, як нового оператора.

«Нафтогаз» та ОГТСУ візьмуть участь у сертифікації оператора «Північного потоку – 2».

Ф’ючерсні ціни на природний газ у Європі відреагували значним ростом на цю новину – вище €88/MWh, на 11% вище, ніж попереднього дня. Це найвище значення з кінця жовтня. При переводі ціна складає понад $1 050/тис куб.м. або майже 34 000 грн/тис куб м (з ПДВ).

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи