Секрет успіху (як рано вставати із задоволенням)

Спостережливі люди знають, що чудовий день складається вранці: як рушиш — так і попливеш. Для людей, які хочуть вдосконалюватись у всьому, пропоную наступний спосіб, який не вимагає жодного насильства над собою і приносить лиш задоволення.

 

150214_svitanok.jpg

Радіймо, арії!
Радіймо, арії!

 Спостережливі люди знають, що чудовий день складається вранці: як рушиш — так і попливеш. Хоча по ЗМД (засобах масової дезінформації ) нас ненав’язливо переконують про існування сов і жайворонків і що пізно лягати і вставати теж нормально. Якщо ти цьому довіряєш — будь-ласка. Але для людей, які хочуть вдосконалюватись у всьому, пропоную наступний спосіб, який не вимагає жодного насильства над собою і приносить лиш задоволення.

Чи варто

Люди, які рано прокидаються, є успішнішими в житті, хоча є і багато "сов". які теж мають чим хвалитися. Але на своєму досвіді переконався, що:
1. день проходить більш дієво і плідно після ранкового підйому;
2. стає більше вольного часу, бо на сон вистачає на кілька годин менше. Якщо змінити одну приказку, то вийде так: Рано ляжемо - значно раніше встанемо!
3. Встигаємо краще розпланувати час, що дає гарні плоди, адже завчасна підготовка — половина справи.
4. З’являються нові цікаві захоплення.
5. Отримую небачене раніше задоволення від ранкового підйому і якісного сну. Я якщо сюди додати спостереження за заходом сонця і Живе слово — потужний приплив енергії.
А тепер - до сПрави.

Готуйсь перевірити рецепт :-)

1.Визначся, для чого це потрібно і чи варто цим займатися, адже йдеться про зміну всього способу життя і, можливо, оточення.

2. Від зміни ритму ми маєм отримувати велике задоволення, тому відмовляємось від постанови конкретних термінів. Не має значення, скільки (день чи рік) спливе допоки отримаєш гарні плоди, головне — насолода.

3. Активуємо програму ранкового підйому. Вголос промовляємо: “Стерли програму пізнього і встановили програму швидко лягли — рано встали — чудово виспалися”. Можна слова змінювати під себе, головне промовляти у здійсненому часі. В одному з наступних дописів розповім. 

4. Важлива роль руханки: якщо знайдеш час на неї — зможеш все інше. Важливими є періодичні навантаження до відмови.

5. Харчування теж важливе. Рекомендую і практикую роздільне сироїдіння. Але з цього починати не обов’язково. Вечеряти можна, проте чимось легким, щоб швидко перетравилося. Детальніше тут. А от від сніданку легко можна відмовитися або затягнути його на скільки можливо.

6. Почніть швидко, на скільки це можливо, лягати в ліжко — це запорука гарного сну. Найкращий сон можна зловити біля 10-11 години (вечора звичайно :-)). Якщо іноді з якоїсь причини треба пізно лягти — сміливо відкладайте справу на завтра.

7. Будильник поки ставимо на ту годину, о котрій раніше вставали. Важливо: звук дзвінка має бути легкий, приємний з наростанням гучності. Для любителів садо-мазо є будило, яке літає по кімнаті і видає найнеприємніші звуки :-) , але так гратися не раджу. А є такі механізми, що в певний час відкривається капсула і нас будить дивовижно приємний дух лугових квітів. З часом організм сам обере час для підйому. На години можете не звертати жодної уваги, це може бути і 2.30 ночі (як у мене сьогодні). Головна ознака — свіжа голова, відчуття повноти сил і відсутність бажання спати.

8. За бажання можна себе нагороджувати за гарні звершення, але карати — в жодному разі.

9. Якщо хочеться поспати довше — будь-ласка, хоч до обіду. Деякими днями можна собі полівити (діал. означ полегшити). Ми не зобов’язані рано вставати щодня.

10. Якщо ми рано піднялись — плануємо собі успішний день. Для любителів самовдосконалення є навіть наука управління часом, time management. Чітко дотримуватись плану не обов’язково. Обовязково є отримувати задоволення від всіх справ.

11. Намагаємось протягом дня утримувати гарний настрій, дух гри.

12. Важливим є сонячний світогляд і вміння позитивно ставитись до всіх подій без винятку, адже часто від не дуже позитивних на 1-й погляд випадків ми отримуємо в майбутньому хорошу вигоду.

13. І Найважливіше: !Якщо прочитав — берись за справу. 

Післямова

Після кількох тижнів вдалої практики можна спробувати (якщо є бажання) ритм життя “сови” для порівняння. До речі, обов’язково перевірте праву кишеню? Що там? - Та це ж успіх! Ось і маємо!

Гравець: 
Михайло Харачко
 
Форум Підтримати сайт Довідка