Важливість: 
4
Рулонний газон: переваги та нюанси вибору

Озеленення – важливий етап створення гарного краєвиду не тільки в міських умовах – парках, скверах, вулицях, але і на присадибних ділянках, біля котеджів.

До озеленення прибудинкової та міської території варто віднестись з повною відповідальністю, адже прогалини на початку створення прекрасного виду, можуть завершитись справжнім розчаруванням вкінці. Окрім дерев, які зустрічаються на кожному кроці, людина часто звертає свою увагу на оголену та неприглядну землю, яка аж ніяк не прикрашає місце перебування людини. Що може бути дивовижніше від рівненького зеленого газону, який стане справжньою окрасою будь-де.

Виростити гарний газон, який буде відповідати всім вимогам – досить нелегка справа. Перше, з чим може зустрітися людина – нерівномірне проростання газону, залисини, ямки та нерівності. Окрім цих нюансів, треба чекати кілька років для того, щоб отримати гарний газон. Немає часу чекати? Звертайтесь до ukrgazony.com, який є членом Міжнародної Асоціації виробників готового до використання газону.

Переваги від вибору готового рулонного газону

Рулонний газон – єдиний шлях до швидкого утворення зеленого килима на будь-якій ділянці. Буквально за один день, можна перетворити голу землю на розкішний краєвид, який радуватиме очі на протязі довгого часу. До застосування в озелененні рулонним газоном долучаються мешканці приватних будинків та котеджів, також, комунальні служби облаштовують дитячі майданчики, узбіччя доріг, спортивні майданчики.

Завдяки унікальній технології вирощування газону, вдалося досягти чудових властивостей готового покриття. При посіві майбутнього газону – використовуються тільки насіння з останніх селекцій світових виробників. Рівномірне розподілення насіння по ґрунту особового складу - дозволяє отримати густу, насичену, естетичну зелену масу.

Стійкість рулонного газону проти різних факторів

Рулонні газони від компанії – чудово показали себе на футбольних та ігрових полях. При посіві застосовується спеціально відібрані сорти трав, які за показниками повинні бути:

  • низькорослими;
  • густими;
  • стійкими до витоптування;
  • переносити різноманітні погодні умови (дощі, засуха);
  • одноколірними по забарвленню.

Компанія – одна із перших на ринку України, яка почала виробництво рулонних газонів промисловому масштабі. Щоб забезпечити оптимальні показники по насиченості та густоті зеленого покриття, застосовуються необхідні добрива та техніка за доглядом готового покриття.

Гравець: 
Богдан Лакомський

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка