Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
84

Росії треба вибирати: або «Крим-наш», або «Трамп-наш», - Небоженко

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Вашингтон вирішив спочатку реанімувати своє «знаряддя сили» - НАТО, а потім почати повільний діалог, а не угоду, з путінською Росією. Це - в інтересах України.

trump-putin.jpg

Photo montage by Salon

У Росії складна ситуація. Абсолютно несподівано для Росії виникла колізія. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук написав політолог Віктор Небоженко.

«Росії доводиться публічно вибирати одну із двох бід - або «Крим-наш», або «Трамп-наш». І те, і інше тягне за собою величезні проблеми і ризики для Росії. Трамп відкрито, через свій улюблений Твіттер, а не таємно, через свого радника з нацбезпеки Флінна, вимагає повернути Крим Україні, якщо Кремль хоче, щоб він залишився «другом Росії».

Це не схоже на таємну геополітичну угоду між Росією і США за рахунок України, на яку так розраховує Путін. І справа не в любові «молодого президента» США до багатостраждальної України. Просто Трамп як досвідчений переговірник і бізнесмен, не хоче починає свої відносини з Росією з великої політичною помилки, яку важко буде виправити, і яка робить його залежним від подальших кроків Путіна.

Ось чому Вашингтон вирішив спочатку реанімувати своє «знаряддя сили» - НАТО, а потім почати повільний діалог, а не угоду, з путінською Росією. А це надовго. І в наших інтересах», - написав політолог.

Наші інтереси: 

Початок формування нового геополітичного розкладу.