Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
149

Росія засудила перевидання "Майн кампф"

Категорія:

Перевидання і продаж книги Адольфа Гітлера "Майн кампф" неприпустимі в цивілізованому світі і суперечать міжнародному і російському законодавству. Таку позицію озвучив заступник секретаря генради "Єдиної Росії", віце-спікер Держдуми РФ Сергій Железняк.

Про це повідомили РИАНОВОСТИ.

"Перевидання і продаж книги ватажка нацистів часів Другої світової війни, яка просякнута злочинними ідеями переваги однієї "надраси" над іншими націями і народами, неприпустимо в цивілізованому суспільстві і суперечить міжнародному і російському законодавству", - сказав він журналістам.

На думку парламентарія, подібним потуранням німецьких і європейських властей щодо поширення антилюдської ідеології нацизму дискредитуються голосно декларовані європейські цінності.

"Крім того, подібне небезпечне явище свідчить про зростання неонацистських настроїв не тільки на Україні, де вільно розгулюють і влаштовують факельні ходи неонацисти, але і в Німеччині, яка багато десятиліть прагнула змити зі своєї історії кривава пляма нацизму", - вважає Железняк.

На його думку, перевидання книги Гітлера ультрарадикальні рухи будуть подавати суспільству як відповідь на міграційну кризу, від якої страждає Європа, що заплуталася у своїй зовнішній і внутрішній політиці.

"Зростання невдоволення європейців поведінкою мігрантів може бути використане неонацистами для посилення свого впливу і виправдання наступних агресивних дій", - вважає він.

У Росії книга внесена у федеральний список екстремістських матеріалів, видання яких є кримінальним злочином.

Науковий співробітник Інституту сучасної історії Мюнхена Крістіан Хартманн відзначав, що мета видання полягала в тому, щоб відкрити "Майн кампф" як найважливіше історичне і джерело, а також у тому, щоб спростувати ідеї і твердження автора результатами сучасних досліджень.

Книга, що отримала назву "Гітлер. Mein Kampf. Критичне видання", складається з двох томів і містить понад 3,5 тисячі наукових коментарів до оригінального тексту, які розповідають про людей, згаданих Гітлером, пояснюють і спростовують його помилкові теорії і наводять факти проти його пропаганди, ідеології нацизму і ненависті.

Як відомо, перевидана книга Адольфа Гітлера "Майн кампф" (Mein Kampf) з критичними коментарями, підготовлена Інститутом сучасної історії (IfZ) в Мюнхені, поступила 8 січня в продаж у Німеччині.

Коментарі

Зображення користувача Миро Продум.

Якщо Москва засудила, значить німці зробили добре. Пора й нам підключатися до цієї доброї справи.

Як повідомляє Книгарня націоналіста, у 2016 році книга "Моя боротьба" ("Mein Kampf") Адольфа Гітлера буде вперше в своїй історії видана українською. Цією книгою аналітичний суспільно-політичний інтернет-ЗМІ "Політіко" планує започаткувати серію книг політичної та історичної тематики.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Аватар Арій.

Сподіваюся, НО вчасно повідомить про її вихід.

За добро заплатимо добром,
а за зло — по-справедливості.

Зображення користувача Василь Федорiв.

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Друже Сергію, "до теми" долучимо ще й ось цю подію - Кремль розіслав російським політикам збірник цитат Путіна
Бачите? Спочатку "засудив", а потім "розіслав" :-) (...чи спочатку "розіслав", а потім "засудив"??? хм-м-м-м...)
"Розгледіли" конкурентів...
))))))

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Ія Подолянка.

Хай замислиться Московія чи її дії відповідають міжнародному законодавству.