Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Росія закриває кордон з 30 березня. Жителів ОРДЛО з російськими паспортами пускатиме

Світ:

Важливість: 
3

Опівночі 30 березня РФ тимчасово закриє рух через автомобільні, залізничні, пішохідні, річкові та змішані пункти пропуску. Кордон Росії зможуть перетинати тільки дипломати, члени офіційних делегацій, водії вантажного транспорту, жителі Калінінградської області, жителі ОРДЛО з російськими паспортами.

Про це сказано в розпорядженні Російського уряду.

«З 00:00 за московським часом 30 березня 2020 року тимчасово обмежити рух через автомобільні, залізничні, пішохідні, річкові та змішані пункти пропуску через державний кордон Російської Федерації, а також через сухопутну ділянку російсько-білоруського державного кордону», - йдеться у розпорядженні.

Нагадаємо, що Росія роздає паспорти людям, які проживають на територіях ОРДЛО.

Наші інтереси: 

Припинити будь-які контакти з РФ. Розуміти, що закриття кордонів, окрім ОРДЛО, демонструє, що РФ визнає ті території своїми.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Костянтин Струк.

А чи не схоже це на те, що нас ріжуть по шматках? Зараз ОРДЛО, а що потім? У кожній області, що межують з окупованими, десь заховалися (до пори до часу) ті, хто голосував за ОПЗЖ, і для кого російський паспорт - чи не найбільша мрія.

Поки дихаю - сподіваюсь!

Зображення користувача Костянтин Струк.

Доречі, сьогодні на ЗІКу промайнула інформація про діяльність ОПЗЖ на тлі епідемії. Вдивився в обличчя їхнього лідера: він виправдовує своє прізвисько - Мертвечук. Просто моторошно стало.

Поки дихаю - сподіваюсь!