Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 145
  • Переглядів: 152

Росія починає нову агресію в Молдові? У Кишиневі відбувся масовий мітинг за усунення від влади Маї Санду

Категорія:

У новому відео Діаспора.UA журналістка Людмила Пустельник розказала про нещодавні події в столиці Молдови. Там у вихідні відбувся масовий мітинг за усунення від влади чинної президентки Маї Санду. Кістяк акції – пенсіонерки в однакових футболках з логотипом "громадського руху" «Новая жизнь», організаторів протесту.

Активісти так званого громадського руху не приховують, що годуються з московських рук, вони давно розхитують човна в Молдові. Офіційна причина – соціальні проблеми та різке зростання цін, «народне невдоволення».

Про неофіційну мету "опозиції" чудово знають в нашому МЗС. А саме ця "опозиція" прагне повалити чинний уряд, який засуджує російську війну в Україні. Далі – перетворити Молдову на ще одну Білорусь. Введення російських військ для "защіти русскіх Пріднєстровья" та проросійської меншини гагаузів в Бессарабії створить ще більшу загрозу Одесі та й Україні загалом.

Російська преса приділила цьому заходу багато уваги. Росіяни заявили, що на мітингу були до 40 тисяч осіб. Офіційний Кишинів говорить про 5-7 тисяч учасників. Москва наразі хоче з'ясувати, як молдовани сприймуть такі протести.

Після мітингу учасникам обіцяли концерт Кіркорова. Але концерт не відбулося завдяки роботі молдовської поліції.

Людмила Пустельник зауважила, що Росія наразі не має можливостей вводити свої війська в Молдову.

Далі про те, як вибори у Франції можуть вплинути на Україну і чому Ілон Маск проти Байдена та "демократів" США:

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники.

Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів (+аудіо)

Концепція виборчої кампанії в американський Конгрес 2022 року трішки змінюється: тепер з президента Байдена робитимуть не миротворця на руїнах України, а переможця на руїнах Росії. Перемога України...

Останні записи