Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Росія починає нову агресію в Молдові? У Кишиневі відбувся масовий мітинг за усунення від влади Маї Санду

Категорія:

У новому відео Діаспора.UA журналістка Людмила Пустельник розказала про нещодавні події в столиці Молдови. Там у вихідні відбувся масовий мітинг за усунення від влади чинної президентки Маї Санду. Кістяк акції – пенсіонерки в однакових футболках з логотипом "громадського руху" «Новая жизнь», організаторів протесту.

Активісти так званого громадського руху не приховують, що годуються з московських рук, вони давно розхитують човна в Молдові. Офіційна причина – соціальні проблеми та різке зростання цін, «народне невдоволення».

Про неофіційну мету "опозиції" чудово знають в нашому МЗС. А саме ця "опозиція" прагне повалити чинний уряд, який засуджує російську війну в Україні. Далі – перетворити Молдову на ще одну Білорусь. Введення російських військ для "защіти русскіх Пріднєстровья" та проросійської меншини гагаузів в Бессарабії створить ще більшу загрозу Одесі та й Україні загалом.

Російська преса приділила цьому заходу багато уваги. Росіяни заявили, що на мітингу були до 40 тисяч осіб. Офіційний Кишинів говорить про 5-7 тисяч учасників. Москва наразі хоче з'ясувати, як молдовани сприймуть такі протести.

Після мітингу учасникам обіцяли концерт Кіркорова. Але концерт не відбулося завдяки роботі молдовської поліції.

Людмила Пустельник зауважила, що Росія наразі не має можливостей вводити свої війська в Молдову.

Далі про те, як вибори у Франції можуть вплинути на Україну і чому Ілон Маск проти Байдена та "демократів" США:

Наші інтереси: 

Стежимо за подіями, які відбуваються у сусідніх країнах і які можуть вплинути на Україну.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Натисни кнопку!

Вічне життя: 7 необхідних компонентів режиму керованої молодості

Творення нової цивілізації – це надзвичайно тривалий процес. Для досягнення в ньому успіху треба жити не просто довго, а дуже довго. Ще десяток років тому вершиною наших мрій у цій справі було...