Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 109
  • Переглядів: 111

Росія остаточно набридла всьому світу, погрози Москви більше нікого не цікавлять – Михайло Подоляк

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

"Кордони НАТО дійдуть до передмістя Санкт-Петербурга – так можна перекласти розмову фінського президента Саулі Нііністьо з російським президентом з дипломатичної мови на просту. Ласкаво просимо до нової реальності, пане Путін".

22051402.jpg

Picture: Getty/iStockphoto

Нагадаємо, Фінляндія та Швеція вирішили вступити до НАТО після того, як розпочалася повномасштабна війна РФ проти України. При цьому варто зауважити, що Фінляндія десятиліттями зберігала нейтралітет.

Після рішення Фінляндії, яка має 1300-кілометровий кордон з Росією, про вступ до НАТО заявила і Швеція. Міністр оборони Швеції Петер Гульквіст у п’ятницю, 13 травня, заявив, що його країна готова до будь-якого кроку з боку Російської Федерації у відповідь на вступ його країни до НАТО, повідомило агентство Reuters.

Наші інтереси: 

Стежимо, як кордони НАТО підсуваються до ерефії. Сподіваємося, що частково сили ворога перемістяться на північ (відтягнуть від України).

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Паперовий альманах «Гартленд»: як замовити і отримати поштою

У паперових випусках «Гартленду» зібрані найкращі статті «Народного Оглядача» з метафізики, релігії, магічної традиції, націоналізму, расології, біоритмології, оздоровлення, правильного харчування,...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Олена Каганець.
0
Ще не підтримано
Опубліковано Олена Каганець 15 Травень, 2022 - 18:24

Уряд Швеції має намір офіційно подати заявку на вступ до НАТО у вівторок, 17 травня, інформує видання Svenska Dagbladet.