Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Робота в Німеччині для студентів з України

Моя оцінка корисності цієї статті: 
1 - Може колись знадобиться.

Українські студенти мають змогу поїхати на роботу в Німеччину завдяки програмі ZAV, строком на 2-3 місяці і середнім заробітком 1500 - 1800 евро. Під час перебування в Німеччині студенти мають змогу поспілкуватися на німецькій мові та подорожувати Європою. 

Що таке програма ZAV?

ZAV - це студентська практика від німецького федерального агентства зайнятості. Згідно з умовами програми, роботу для студента в Німеччині за програмою ZAV надають на період до 90 днів на рік. Тому попрацювати в Німеччині можна під час літніх і зимових канікул.

Які є вакансії?

Вакансії в програмі ZAV для студентів діляться на два види: зі знанням німецької та без. Так, можна відправитися в Німеччину на вакансію в сфері обслуговування: кафе, ресторани і готелі. Якщо ж студенти не володіють німецькою можна працювати в сфері сільського господарства: робота на поле або фермі, збір різних ягід і фруктів:

 1. Робота на поле
 2. Збір полуниці
 3. Збір чорниці
 4. Збір малини
 5. Збір різних ягід
 6. Збір яблук і груш
 7. Робота на виноградниках
 8. Робота водієм вантажівки
 9. Збір спаржі
 10. Збір гарбуза
 11. Робота в теплицях
 12. Робота офіціантом
 13. Робота в готелі
 14. Помічник на кухні
 15. Робота в кафе або ресторані
 16. Робота на барі

Як скористатися програмою ZAV Germany?

Студенти можуть поїхати на роботу до Німеччини за програмою ZAV в Україні скориставшись послугами компанії "GERMANYZAV | DZHEVALO TEAM". Компанія співпрацює з німецькими роботодавцями безпосередньо з 2012-го року. Компанія надає для студентів різний вибір вакансій на всі сезони року в Німеччині. Щоб взяти участь в програмі і поїхати на роботу до Німеччини досить перейти на сайт https://germanyzav.com.ua/ua/registration/. Там потрібно зареєструватися або отримати безкоштовну консультацію у менеджерів по телефону.

Наші інтереси: 

Робота та навчання.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи