Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

РНБО оперативно розгляне санкції проти засновників телеканалів "112" та "NewsОne", – Турчинов

Світ:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

РНБО оперативно розгляне можливість запровадження санкцій до юридичних осіб, що мають стосунок до телеканалів "112" та "NewsОne". Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов на спільній прес-конференції з керівником Бюро національної безпеки Республіки Польща Павелом Солохом у Києві.

Турчинов прокоментував ухвалення Верховною Радою постанови "Про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)".

Він зазначив, що інформація, яку 4 жовтня обговорювали народні депутати і яка стала підставою для ухвалення Верховною Радою постанови, свідчить про те, що, "на превеликий жаль, інформаційна агресія Російської Федерації проти нашої держави - це є дуже актуальне і проблемне питання".

Водночас РНБО ще офіційно не отримала цей документ від парламенту.

"Але те, що сьогодні обговорювалося... свідчить про те, що санкції будуть скеровані саме щодо засновників цих двох телевізійних каналів", - заявив Турчинов, додавши, що відомо про досить складну і приховану систему власності цих телеканалів.

"До речі, пропаганда тероризму також є одним із форматів терористичної діяльності", - заявив Турчинов.

"Тому, я хочу сказати, що як тільки офіційно з парламенту до Ради національної безпеки і оборони надійде постанова, я не бачу якихось проблем з часом, щоби оперативно розглянути це питання і прийняти рішення відповідно до закону і Конституції України", - наголосив Турчинов.

Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій розповів, що дав доручення підготувати відповідні закони щодо діяльності телеканалів "112 Україна" та NewsOne, оскільки петиція з проханням їх закрити набрала достатньо голосів. 

 

 

Наші інтереси: 

Гібридна війна з Московією.

Підписуюсь на новини

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Це потрібно було зробити у 2015-му!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!