Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

РФ заборонила продаж ґаджетів без російського програмного забезпечення

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Російська Держдума ухвалила законопроект про заборону продажів смартфонів і комп'ютерів, на яких не встановлено російське програмне забезпечення. У пояснювальній записці до законопроекту крім смартфонів і комп'ютерів у таких пристроях прирівнюються телевізори з функцією "смарт-ТВ".

Документ зобов'язує з 1 липня 2020 року встановлювати російське ПО на пристрої, повний перелік яких визначить російський уряд, повідомляє агентство "РИА Новости".

Автори закону вважають, що його прийняття сприятиме розвитку російських ІТ-компаній і "поставить їх у рівне висококонкурентне середовище" із закордонними корпораціями.

Сам законопроект, як пояснюють у Держдумі, спрямований "на захист прав російських споживачів".

Нагадаємо, що Держдума Росії 16 квітня ухвалила закон про "забезпечення безпечного і сталого функціонування" інтернету на території Росії. Закон передбачає ізоляцію російського сегмента інтернету.

Ізоляція Рунету дозволить відключати російський сегмент інтернету від всесвітньої мережі. В інший час обладнання буде використовуватися для блокування заборонених ресурсів. Відомо, що будуть банити ЗМІ, блогерів і звичайних користувачів соцмереж. Окрім того, контролюватимуть, що писати і де писати.

Так росіян обмежуватимуть у користуванні світовими соцмережами, такими як Google чи фейсбук, заохочуючи до вітчизняного виробника.

Загалом нововведення обійдеться Кремлю у майже 30 мільярдів рублів.

 

Наші інтереси: 

Чим гірше буде у РФ, тим краще буде Україні. Росія стає СРСРом-2. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Китайський досвід тотального контролю енергійно застосовується в Мордорі. Вітаємо братів по розуму з новою перемогою!

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.

У Китаї відбувається те ж саме, але не так відверто. Влада просуває застосунок Study the Great Nation. Там можна отримувати спеціальні бали за вивчення політики і історії Китайської комуністичної партії, а також дивитися місцеві новини. За кожне виконане завдання користувачі отримують певну кількість балів.

Влада Китаю тепер може стежити за 100 млн громадян в режимі реального часу

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Рамес Веселий.

Радіймо друзі !

Вони давно вже створюють копії ІТ-сайтів (наприклад stackoverflow).

Я не меч, я тримаю меч.