Важливість: 
4
Результати спостережень після 3 місяців читання Живого Слова

Від часу знайомства з Живим Словом пройшло3,5 місяці – повідомляє Оксана (Львівщина, 56 років, медсестра). Здоров’я значно покращало, хоча було багато хронічних захворювань.

150506_karpaty.jpg

Новий день, зоря світанку!
Новий день, зоря світанку!

Раніше мені псувала життя хронічна ревматична хвороба серця, пролапс мітрального клапану, досить часті приступи тахікардії, реагувала на зміни погоди. Зараз самопочуття добре, змін погоди практично не відчуваю. Тахікардій майже нема: дуже рідко і короткочасні, проходять без ліків. Пульс нормальний, кращого наповнення, краща кардіограма, менша втомлюваність, кращий настрій.

Спостереження за рослинами і тваринами

Користувалася водою, освяченою Живим Словом, під час висівання капусти на розсаду. Сходи набагато кращі і рясніші там, де використовувала цю воду, а не звичайну.

У кімнаті, де читала Живе Слово, значно довше стояли у вазі зрізані квіти (нарциси) – більше 10 днів. Кімнатна рослина красула (грошове дерево) замість до вікна, злегка нахилила гілочки і стовбур до стола, за яким я читаю Живе Слово.

На роботі поливала освяченою водою хворий кактус: він віджив і випустив молоді кактуси.

Одного разу я йшла до хворої пацієнтки, але не взяла мобільного телефону, щоб подзвонити їй. На подвір’ї бігала велика собака. Зазвичай вона не пускає чужих, гавкає і кусає. Я прочитала кілька цифрон напамять і спокійно зайшла у двір і в будинок, собака на мене не гавкала, а спокійно сиділа збоку. Господиня дуже була здивована, тому що собака не впускає нікого з чужих.

Оксана, Львівщина, 56 років.

6.05.2015

Наші інтереси: 

Досліджуємо дію Живого Слова.

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка