Зображення користувача Альберт Саїн.
Альберт Саїн
89

Рекорди вагітних жінок, які шокують людство

***

- 27 пологів було в житті дружини російського селянина Федора Васильєва. За 40 років (1725 - 1765 роки) вона народила 69 дітей.
16 раз народжувалися двійні, 7 - трійні і 4 рази народжувалося по 4 дітей.

- 2-й день тижня - вівторок - найпопулярніший день у новонароджених: в цей час їх народжується найбільше. А дні затишшя в пологах - вихідні.

- У 1847 році в процесі пологів було вперше застосовано знеболюючі препарати. Зробив це шотландський доктор Джеймс Янг Сімпсон: він використовував хлороформ. Дитину, що з'явився на світ (дівчинка), назвали Анастезія.

- 70 років було Омкарі Панвар з Індії, коли вона стала найстаршою мамою в світі, вона народила близнюків (татові було на той момент 77).

- 10,2 кг - стільки важив новонароджений син Кармеліни Феделе з італійської Аверси. А найменшою новонародженою стала дівчинка, що з'явилася на світ раніше терміну в 1989 році - вона важила всього 281 грам.

- 23 дні народжувала 17-річна африканка. Вагітність була багатоплідною, очікувалося 6 близнюків. Тільки от 5 з них народилися 15 жовтня, а 6-й малюк з'явився на світ на 23 дні пізніше.

- 84 дня склав проміжок між пологами у американки Пегі Лінн. Вона носила близнюків, але один з них попросився на світ раніше іншого. Так що дівчинка Хана стала першою, а її брат Ерік з'явився на світ тільки через 3 місяці.

- 2 хвилини тривали пологи у британки Палак Вейс, вони були визнані найшвидшими.

- До XVII століття всі пологи були вертикальними. Змінив традицію Людовик XIV: король хотів бачити, як народжується його спадкоємець, і породіллю поклали на спину.

- Тільки 10% малюків народжується в строк, в 40 тижнів вагітності. 38 тижнів - термін, при якому плід вважається доношеним, зрілим і готовим до появи на світ.

- 6-8 тижнів дається жіночому організму на відновлення після пологів. У цей час потрібно дотримуватися гігієни, обмежувати фізичні навантаження. Діє в цей час і заборона на статеве життя. Секс після пологів може бути небезпечний емболією - закупоркою кровоносної судини бульбашками повітря. Британські дослідники повідомляють про 18 випадків "смертельного" ​​післяпологового сексу у Великобританії. 

Коментарі

Зображення користувача Альберт Саїн.

Як на мене то цей пункт "- До XVII століття всі пологи були вертикальними. Змінив традицію Людовик XIV: король хотів бачити, як народжується його спадкоємець, і породіллю поклали на спину." вартий уваги і обговорення.
Також дивно чому у рекордній статистиці нічого не зазначено про індійку яка народила десь близько чи то 12. а чи то аж цілих 16 діточок=))

Фанатизм псує знання!