Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Ракові пухлини можуть зникати

Світ:

"Ракові пухлини - як сам час: ніколи не стоять на місці, і завжди розвиваються і завжди в одному напрямі - від поганого до гіршого". Проте цю, здавалося б, прописну істину ставлять під сумнів дані рентгенологічних обстежень раку грудей і простати, накопичені за більш ніж двадцять років і опубліковані в останньому номері «Журналу Американської медичної асоціації».

Крім великих пухлин, за відсутності лікування тих, що приводять до смертельного результату, на знімках виявляється багато менших за розміром утворень, ріст яких в якийсь момент мимоволі припиняється, і вони починають зменшуватися в розмірі. В деяких випадках ракові пухлини грудей зникають зовсім.

«Раніше вважалося, ніби рак - це лінійний процес: у клітині відбувається мутація, з часом мутації накопичуються, і цей процес не може спонтанно піти у зворотний бік, - говорить заступник директора Національного інституту здоров`я Барнетт Креймер. - Здавалося, це стріла, що летить тільки вперед».

Проте останнім часом стає все більш ясно, що рак - це не просто процес накопичення мутацій. У розвитку захворювання беруть участь сусідні клітини і навіть весь організм в цілому. Наприклад, імунна і гормональна системи здатні пригнічувати або прискорювати розвиток пухлини. Тому доктор Креймер стверджує: рак - це динамічний процес.

Не всі онкологи згодні з такою думкою, але нові дані починають переконувати навіть скептиків. «Не можу сказати, що я на 100% переконаний, що рак зворотній, але я цього не виключаю, - говорить Роберт Каплан, керівник кафедри медичного обслуговування факультету охорони здоров`я Університету Лос-Анджелеса, Каліфорнія. - Накопичені дані дають для цього достатньо підстав».

Добре відомі випадки мимовільного зникнення ракових утворень в яєчках. Не раз траплялося, що після видалення ураженого пухлиною яєчка на ньому знаходили лише великий шрам або шрам і маленьку пухлину. За час, що пройшов між виявленням раку і операцією, пухлина мимоволі зменшувалася або зникала зовсім.
 


В тему:

Режим самовідновлення. Натисни кнопку!
 

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Богдан ДуБ.

Лікар розповів, що у одного чоловіка виявили під час обстеження рак, якоїсь другої чи третьої стадії. Звісно, запропонували чоловіку лягати в лікарню, спасатись. Чоловік відмовився, йому відповіли, що він хворий не тільки на рак, а й "на голову". Але через рік-півроку той самий чоловік прийшов на обстеження, виявилось - раку нема. Лікарі не повірили. Чоловік сказав, що усвідомив, що не правильно жив, і вирішив жити для людей і Бога. Щодня молився по 4 і більше годин, просив прощення гріхів і т.д.. Працював весь час з однією метою - допомогти іншим. Читав Віди.

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"