Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Психологи з'ясували, яка риса характеру робить людину неймовірно привабливою для оточуючих

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Психолог Імонн Фергюсон, який очолював відповідне дослідження, з'ясував, що співчуття робить людину дуже привабливою в очах інших людей. Характерні риси, що дозволяють людині проявляти співчуття до інших, притягують, як магніт

Крім того, співчуття — це основа успішних відносин. Як виявили психологи, багато жінок навіть не здогадуються, що саме ця риса підносить чоловіка в її очах. До таких людей тягнуться і їх люблять, впевнений Фергюсон, пише Ukr.Media.

З іншого боку, в частині відносин — жінки вибирають для одноразового інтиму брутальних чоловіків, які проявляють агресію, напір і так далі. Але, для шлюбу і нормальних людських стосунків вони не годяться, для цього важлива саме емпатія, показали дослідження.

І чоловіки демонструють емпатію — турботу і увагу, коли вони в романтичному настрої. Хіть ж таких особистісних проявів не викликала.

Наші інтереси: 

Психологія розкриває неочікуванвані речі і сторони нашого буття.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи