Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
35

Призначення України. Прорив 2015 року.

Пошуки метафізичних витоків української сутності, дослідження загадок прадавньої та новітньої історії, класифікація етнопсихологічних архетипів, тотальне інтегрування культуротворчих сенсів, образів та знаків українського духу в генетику Всесвіту – все це царини постійної уваги головного редактора Журналу нової еліти ПЕРЕХІД-IV, психолога, культуролога і футуролога ІГОРЯ КАГАНЦЯ.

6 грудня 2003 року, в суботу, культурологічна програма СВІТ УКРАЇНИ презентує футурологічну концепцію ІГОРЯ КАГАНЦЯ „ПРИЗНАЧЕННЯ УКРАЇНИ. ПРОРИВ 2015 РОКУ”. Багаторічне системне авторське дослідження завершилося висновком, що у червні 2004 року і саме з України розпочнеться глобальний цивілізаційний перехід людства на якісно вищий рівень існування. Доповідь ІГОРЯ КАГАНЦЯ не виключає можливості підсумкової дискусії. Програмою передбачено, також, презентацію нового, 11-го числа журналу ПЕРЕХІД-IV – його спеціального випуску „Вишня Борія: Земля Вепра”. Зустріч відбудеться у Центрі етнічних культур ЦІЛИЙ СВІТ, який розташовано за адресою: вул. Первомайського, 3 (біля Метро „Кловська”). Початок о 16.00.Коментуючи сценарій глобального цивілізаційного переходу, ІГОР КАГАНЕЦЬ зазначає: „Визначальну роль у цивілізаційно-расовій трансформації України відіграватиме 10-річний психоінформаційний цикл 2004 – 2015, який збігається з другою і третьою частинами 19-річного трансформаційного Метонового циклу 1996 – 2015. Розуміння структури цієї циклічності дозволяє випрацювати ефективну стратегію Великого Переходу”. ІГОР КАГАНЕЦЬ є завідувачем Лабораторії психоінформатики Центру з інформаційних проблем територій НАН України, автором книг „Нація золотих комірців” (1994) та „Психологічні аспекти в менеджменті: типологія Юнга, соціоніка, психоінформатика” (1997), а також програмних праць „Арійський стандарт”*, „Четверте пришестя Спасителя”** та „Жнива Господні починаються в 2004 році”***.Ініціатором сьогоденного та наступних заходів, які відбуваються в рамках мистецько-культурологічного проекту СВІТ УКРАЇНИ є Кирило Стеценко. Проект задуманий як серія концертів, лекцій та тренінгів у клубах Києва та інших міст України. Мережа поширюється за підтримки відповідних теле- і радіопрограм. Міжнародний Фонд ім. Кирила Стеценка, який став засновником**** Журналу нової еліти ПЕРЕХІД-IV, виступає організаційним центром програми СВІТ УКРАЇНИ.Довідки за е-адресою: stets@i.com.ua.

Тел.: (38044) 234-7609, 255-1624.Примітки (адреси додаткової інформації у Всесвітній електронній інфомережі):*Арійський стандарт**Четверте пришестя Спасителя***Жнива Господні починаються в 2004 році**** ПЕРЕХІД-IV

Підписуюсь на новини
В тему: 
Поширити цю сторінку: