Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
64

ПриватБанк підключив міжнародну систему грошових переказів

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

В усіх відділеннях ПриватБанку відтепер можна отримати грошові перекази IntelExpress у євро або доларах. Про це йдеться в прес-релізі ПриватБанку.

«В Україні відтепер можна отримати грошові перекази IntelExpress у євро або доларах США в усіх відділеннях ПриватБанку», - йдеться в повідомленні. 

Також клієнти банку зможуть отримувати перекази миттєво на власну картку через Приват24 та за телефоном сервісного центру банку. 

«Партнерство ПриватБанку з IntelExpress розширює географію нашого ринку переказів та надає клієнтам банку можливість надсилати й отримувати кошти миттєво, використовуючи інноваційні канали», - сказала директор Департаменту міжнародних переказів ПриватБанку Марія Страшко.

Міжнародна система грошових переказів IntelExpress була створена в 2006 році в Грузії та на сьогодні представлена більш як у 70 країнах світу і налічує понад 20 тисяч пунктів обслуговування. Крім широкої мережі партнерських пунктів на всіх континентах, що об'єднує 27 різних локальних систем грошових переказів, власні сервісні точки під брендом IntelExpress працюють у Великій Британії, Грузії, Греції та Італії.

Наші інтереси: 

Фінансова обізнаність.