Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Прикордонники отримають 24 патрульних вертольоти і катер

Світ:

Про це Президент України Петро Порошенко повідомив у центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби імені генерал-майора Ігоря Момота в Оршанці.

Про це повідомляє Укрінформ.

“Для прикордонної служби будуть закуплені 24 сучасних легких патрульних вертольоти. У країні реалізується 18 спільних міжнародних проектів, що стосуються удосконалення охорони кордону”, - сказав Петро Порошенко.

Крім того буде розгорнуте регіональне управління морської охорони, корабельно-катерний склад поповнено новим катером типу UMC-1000. “У цьому році очікуємо укладання договорів на будівництво 22 сучасних кораблів патрульного класу”, - сказав Президент.

Службою впроваджуються сучасні підходи інтегрованого управління кордонами та проводяться спільні заходи з протидії транскордонній злочинності. Налагоджено ефективну співпрацю з прикордонними і правоохоронними відомствами країн-партнерів та міжнародними безпековими інституціями, додав Порошенко.

Він дав чітке завдання – входження до єдиного європейського та євроатлантичного безпекового простору.

“Впевнений, що це завдання українські прикордонники виконають”, - наголосив Президент.

 

Наші інтереси: 

Зміцнення обороноздатності України.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи