Приклад світлової роботи невеликої команди працівників світла

Звіт про експедицію на Чорногірський хребет з 26.06.2015 р. по 01.07.2015 р., здійснену чотирма просвітленими.

27.06.2015 р.

 1. Село Розтоки, г. Камінь, очистили Карпати і Україну завели енергію Достатку та Розвитку місцевості та всієї країни.
 2. Більше, ніж три години нас водило лісом (червоний трек) і ми не могли потрапити до Томаківських каменів (нашої запланованої цілі), поки «випадково» не натрапили на Скелю «Дракон»! Тут ми очистили місцевість, звільнили сутність дракона і душі, принесені йому у жертву, створили Джерело життя.

Карта

Скеля Дракон

Скеля Дракон

3. Тільки після попередньої роботи одразу знайшли знайому стежку і за півгодини потрапили на Томаківські камені – Долоня Єдиного Живого Бога. Тут ми підсилили енергію Першоєдності Батька-Творця та розповсюдили її на весь Всесвіт. Назад (зелений трек) прийшли стежкою за 1 годину 09 хв.

28.06.2015 р.

 1. «Вухаті Камені», камінь «Вівтар» (пульт керування) - очистили місцевість, та активували мережу скель з капсулами енергій на горах Вухатий Камінь і Смотрич.
 2. На самій горі Вухатий Камінь на скелі Вухатий Камінь (Дідо і Баба) поєднали чоловічу і жіночу енергії людства в енергію Першоєдності. Розповсюдили цю енергію на усю планету.
 3. На сідловині гори Смотрич (на місці однієї з кривавих битв Першої світової війни, що відбулась у 1916 році) очистили Україну та Землю від енергій війни, ненависті, хаосу, відпустили душі жертв збройних конфліктів на Землі. Поставили захист по кордону України від зовнішньої агресії та негативу, створили Джерело Життя.
 4. Гора Чорногора (Піп Іван) – очистили Карпати сваргою, створили перший елемент Системи енергії Першоєдності, прибрали дуальність на Землі, встановили Храм Єдиного Живого Бога.
 5. Гора Гутин Томнатик – очистили сваргою прилеглу територію, встановили другий елемент Системи енергії Першоєдності.
 6.  Гора Ребра – очистили сваргою прилеглу територію, встановили третій елемент системи енергії Першоєдності, Поєднали його з елементом Системи енергії Першоєдності на горі Гутин Томнатик в малу вісімку Системи.

29.06.2015 р.

 1. Озеро Несамовите - очистили прилеглу територію, відновили кристал озера, в якому містилися досконалі ДНК рослинного світу, розповсюдили енергію цього кристалу на всю Землю.
 2. Гора Говерла - встановили четвертий (останній) елемент Системи енергії Першоєдності. Активували велику вісімку системи (Говерла-Чорногора), Увімкнули усю цю Систему (дві вісімки перетворились на один канал енергії Першоєдності, яка тверда, немов сталь і одночасно рухається в усіх напрямках), остаточно прибрали дуальність на планеті, розповсюдили цей канал на всю Землю. Знищили всі контракти людства з темносутнісними, які були укладені шляхом введення в оману, або невідання, чи під примусом і погрозами. Ліквідували базу (пульт керування) темносутнісних на Місяці, відправили їх у їхні простори і часи, подякувавши за науку. Ліквідували центральний човник- «катафалк» на Північному полюсі, наповнили Землю енергією Першоєдності від Єдиного Живого Бога-Творця. Довкола нашої планети утворилася золота сфера із цієї енергії (як апельсин).

30.06.2015 р.

 1. Місто Надвірна, гора Городище, разом із місцевим працівником Світла - Марією, біля ключів-джерел з живою і мертвою водою, за допомогою мертвої та живої води повністю очистили та відновили кожного учасника експедиції, завели сюди енергію Першоєдності Єдиного Живого Бога-Творця, завершили експедицію, так би мовити, здавши ключі від Карпат.

Усі створені та відновлені місця були підключені до Єдиної енергосистеми Землі. Після останнього включення почалася шалена злива, що промочила нас до останньої нитки, хоча перша половина дня була переважно ясною. Злива нас омивала протягом більше чотирьох годин, тільки аж у Тернополі ми виїхали на сухе. Очевидно природа дочищала енергетичний бруд, який ми відкріпили і збурили нашою роботою. У цій експедиції ми проїхали автомобілем біля 1600 км, пройшли пішки – більше 60 км, із яких більше 40 км - із важкими наплічниками, оскільки довелося усе необхідне (намет, спальники, їжу, газ…) нести із собою.

Нитка маршруту: м. Київ, м. Дубно, м. Тернопіль, м. Коломия, с. Розтоки, с. Верхній Ясенів, с. Дземброня, гора Вухатий камінь, гора Чорногора, гора Говерла, турбаза Заросляк, м. Ворохта, с. Дземброня, м. Ворохта, м. Надвірна, м. Тернопіль, м. Дубно, м. Київ.

Дякуємо усім, хто організаційно, інформаційно, енергетично, чи в інший спосіб допоміг здійснити цю експедицію!

Хай Буде!

Гравець: 
Анатолій Коноваленко

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка