Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Прихильники повернення до жовто-блакитного прапору освятили простір біля Верховної Ради

13 травня біля будівлі Верховної Ради України пройшла чергова акція активістів групи Прапор.укр – взявшись за руки і утворивши Коло Єдності, активісти помолилися за зміцнення Української державності. Вони впевнені, що своїми свідомими діями і спільним натхненням закриють двері старої епохи і відкриють вхід нового Життя. 

 

Як відомо, вже декілька місяців триває активна кампанія повернення прапору – нинішній державний синьо-жовтий прапор потрібно поміняти на традиційний український жовто-блакитний прапор, вважають активісти кампанії.

Учасники групи – різні за віком, професійною діяльністю, відносяться до різних релігійних конфесій і мають різні вірування, але всі єдині у своєму прагненні повернути Україні Сонячно-блакитний прапор. Сонячно-блакитний прапор символізує домінування Духу над Матерією, осяяння Сонцем нашої Землі. Прийшов час вирватися із зачарованого кола негараздів, по якому ходить Україна вже 23 роки, а її нинішній синьо-жовтий прапор наочно показує, як вода гасить вогонь, як матеріальне гальмує розвиток.

Діяльність групи Прапор.укр триває: активісти збирають підписи за Прапор Перемоги.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Творимо!

Наш розвиток у жовтні 2021: теологічна конференція спільноти НО, люди і тварини, оновлення сайту

У жовтні маємо остаточно завершити тему Homo intelis, опублікувати виступи учасників 41 конференції, оновити сайт і продовжити роботу над новою редакцією книги «Пшениця без куколю» (2022).

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Андрій Пасічник.

Чому не видно лиць?

Зображення користувача Арсен Дубовик.

То фільтри від інформаційно-світоглядного забруднення українського простору! )

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)