Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Фальстарт: створено нетиповий клуб і банк грантів “Рух 25%” зі своїм правлінням

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Група прибічників президента Петра Порошенка організувала громадсько-політичний правозахисний “Рух 25%”. Презентація ГО з такою назвою, що претендує на представлення 24,5% виборців – тих, які проголосували за Порошенка на виборах-2019, відбулася в Києві 8 травня.

19050902.jpg

Фото Укрінформ

Головними спікерами на прес-конференції в агенції “Укрінформ” виступили журналіст Роман Реведжук – засновник “Руху 25%” та блогер Мирослав Олешко – член правління “Руху 25%”, котрі були активними прибічниками Петра Порошенка на виборах, пише Новинарня.

“«Рух 25%»  відкритий для кожного, хто має проукраїнську позицію і готовий працювати на благо держави. Його мета – об’єднати  українців незалежно від їх політичних уподобань”, – заявили в новій організації.

“Ми створюємо організацію нетипову, не під вибори чи проходження у Верховну Раду – ми створюємо організацію, щоб дати дорогу іншим”, – сказав Олешко на презентації.

Мирослав Олешко зачитав п’ять напрямів діяльності “Руху 25%”, вказані в них на сайті: “Клуб”, “Кадровий резерв” (формування кадрового резерву для заміни старих політиків), “Відкритий офіс”, “Правовий захист” (захист прав українських громадян, котрі мають проукраїнську позицію, журналістів, блогерів та інших публічних персон), “Контроль влади”.

Він зазначив, що ця організація буде “клубом”, і він проводитиме щорічні зустрічі з розповідями його членів, і тренінги для всіх охочих, незалежно від того, які політичні сили чи кандидатів вони підтримують.

“Це буде кузня кадрів, але не тільки для Петра Порошенка, а для кожного іншого політика, який буде займатися процесом державотворення. Це буде також банк грантів… банк проектів, який буде інтегруватися у процес державних грантів”, – сказав Реведжук.

Відповідаючи на запитання, чи буде “Рух 25%” політичною партією, Роман Реведжук зазначив, що вони починають “як громадсько-політичних рух, а далі – як боженька скаже і час покаже”. “Наша мета – інтегрувати наші кадри в різні партії”, – додав він.

За словами Реведжука, зараз у русі вже нібито є дві тисячі учасників, і його засновники почали його фінансувати із власних кишень. 

“Наша головна задача – об’єднувати кожного, хто готовий змінювати країну і приходити на зміну старим корупційним держуправлінцям”, – заявив Олешко.

 

 

Наші інтереси: 

Перші результати так званої поразки 25%.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Об'єднати навколо ЧОГО?

Цитата:
“«Рух 25%» відкритий для кожного, хто має проукраїнську позицію і готовий працювати на благо держави. Його мета – об’єднати українців незалежно від їх політичних уподобань”, – заявили в новій організації.

Цитата:
ця організація буде “клубом”, і він проводитиме щорічні зустрічі з розповідями його членів, і тренінги для всіх охочих, незалежно від того, які політичні сили чи кандидатів вони підтримують.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Віктор Макаренко.

Цитата:
...засновник “Руху 25%” та... член правління “Руху 25%”...

Цікаво, це так тільки написали чи так воно є? Ще проголошені фактично тільки наміри, а вже все формалізовано. Думаю треба робити навпаки. Побачимо...

Зображення користувача Арсен Дубовик.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Ігор Каганець.

Це схоже на щось ну дуже кон’юнктурне і грантоїдське :)

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Сірко Крутивус.

Знайомі "порохоботи" з соцмереж говорять, що то штучний проект https://oleg-leusenko.livejournal.com/11611356.html

Зображення користувача Яра Слава.

Ще одна громадська організація з більшим числом активних людей і блогерів "Справа Громад" за своєю концепцією мені більше подобається.

Разом до мети!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Віктор Макаренко.

Кілька днів тому вони у себе на сайті без погодження розмістили фото Андрія Полтави. Був скандал. Андрій змусив їх видалити своє фото. Полтава цю історію розповідав десь у своїх відео. Отаке.

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Отже, таки хтось хоче очолити, те, що не може контролювати....
Це як було із хрестиянством???

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

"Кузня для кадрів" без ідеології - праця і для ворогів України !

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !