Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Проти Медведчука треба запровадити санкції та заборонити йому мати бізнес в Україні — аналітик Atlantic Council

Українській владі варто ініціювати відповідний закон. Зрадник не повинен мати права володіти телевізійними каналами. Аналітик Atlantic Council Андерс Аслунд вважає, що проти кума Путіна, засновника "Опозиційної платформи За життя" Віктора Медведчука необхідно запровадити санкції, заборонити йому мати бізнес в Україні, заморозити його власність та відкрити проти нього справу.

19071305.jpg

Андерс Аслунд

Про це він розповівв ефірі програми "Дороги к свободе" на "Радіо Свобода", коментуючи ситуацію довкола придбання телеканалу ZIK народним депутатом та соратником Медведчука Тарасом Козаком, пише ZN,UA.

"Ви добре пам'ятаєте, що в 2014 році Медведчук був серед чотирьох перших людей, яких санкціонували США через російську окупацію Криму. Треба взагалі заборонити йому мати будь-який бізнес в Україні, санкціонувати його, заморозити його власність, відкрити проти нього судову справу, раз людина так виступає проти країни", – наголосив Андерс Аслунд.

Аналітик зазначив, що українській владі варто ініціювати відповідний закон. За його словами, "зрадник не повинен мати права володіти телевізійними каналами". Крім того, він додав, "коли в країні війна, не можна дозволяти ворогові виступати в себе на телебаченні".

"Ми знаємо, що Фірташ отримав дуже багато грошей від "Газпрому", ми не знаємо, які гроші у Медведчука, але абсолютно очевидно, що це гроші від Кремля. Треба перевірити, звідки гроші. Якщо це іноземні гроші, які показують нам пропаганду через телебачення, то цього не можна допускати", – підкреслив аналітик Atlantic Council.

14 червня, стало відомо що близький до Віктора Медведчука народний депутат Тарас Козак придбав телеканал ZIK, що раніше належав президенту ФК "Карпати" Петру Димінському. У 2018 році Козак став власником телеканалів NewsOne і "112. Україна".  

Після повідомлення про зміну власника низка топ-менеджерів і журналістів телеканалу ZIK публічно повідомили про рішення покинути його у зв'язку з купівлею каналу Тарасом Козаком.

Зазначимо, що депутат Тарас Козак входить до найближчого оточення Віктора Медведчука. Він є міноритарним власником компанії "Тедіс-Україна", яку вивів на український ринок Медведчук, а також разом із Медведчуком входить у першу десятку виборчого списку партії "Опозиційна платформа – За життя".

Наші інтереси: 

Очистка українського інформаційного простору від московської пропаганди.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Цього навіть Порошенко не зробив.

Коментарі

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Цього навіть Порошенко не зробив.

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Я це розглядаю як декларацію намірів США навести лад в інформаційній сфері України.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Костянтин Струк.
0
Ще не підтримано

Я не фанат Медведчука, у жодному разі. І саме тому вважаю, що кожен крок у напрямку до послаблення його впливу має бути чітко вивірений.

Поки дихаю - сподіваюсь!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Політолог Андрій Окара вважає, що активність Медведчука в Україні фактично працює проти Москви - як своєрідний витончений саботаж.

Все, що робиться з власної волі, – добро!