Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський
24

Професійні клоуни спіймали грабіжника в Одесі

Важливість: 
4

Аніматори можуть бути героями не лише коли одягають на себе костюми і знаходяться в образі.

Подекуди, аніматори на день народження можуть навіть затримати злочинця. Це підтверджує досить курйозний випадок, який стався в Одесі. Тоді двоє хлопців в костюмах клоунів змогли затримати злочинця, який відібрав телефон у дівчини біля кінотеатру «Золотий Дюк». Більше того, у одного з клоунів вже був подібний досвід – він і раніше досить успішно боровся зі злочинністю. Можливо, якщо замовити послуги артистів на дитяче свято, можна буде зекономити на охороні.

Справжній рецидивіст напав на молоду дівчину, але професійні клоуни, які працювали в сімейному кафе де відбувалось свято, не розгубились. Вони помітили скоєний злочин, і оскільки знаходились недалеко від місця де все відбувалось, вирішили втрутитись. Героями виявились хлопці яким всього 22 і 20 років. Вони є членами однієї міні-трупи. У них якраз була перерва, яку хлопці вирішили провести, попивши чаю на вулиці.

Вони помітили, що повз швидко пробіг чоловік, а згодом почули як дівчина благала його затримати, оскільки втікач вкрав у неї телефон. Хлопці не розгубились, а швидко кинулись ловити крадія. Їм вистачило хвилини щоб наздогнати злочинця, кинути його на асфальт і скрутити. Крадій намагався відбиватись, і навіть витягнув з кишені електрошокер, але вдарити нікого з аніматорів не зміг. Хлопці жартували, викликавши поліцію, хоча навряд у злочинця піднявся настрій після їх рішучого відпору.

Цілком може бути, що цей випадок стане одним із майбутніх антреприз артистів. Не використати такий незвичний сюжет було б величезною помилкою. Адже не кожен день прямо на вулиці клоуни затримують злочинця, та ще й посміхаються при цьому.

До речі, це не єдиний випадок в житті одного з хлопців. За його словами, за деякий час до цього випадку новоявленому герою уже доводилось ловити злочинця-невдаху. Тому досить великі шанси, що молоді люди ще не раз будуть в подібних ситуаціях рятувати свої клієнтів.

Але, окрім того, щоб ловити злочинців, аніматори повинні вміти розвеселити гостей свята. Якщо потрібні саме такі спеціалісти, тоді їх послуги можна замовити на сайті pikan.com.ua. Це найбільш очевидне рішення, якщо вам потрібні артисти, які допоможуть на святі приборкати десяток активних дітей, що саме по собі не гірший подвиг, ніж затримання злочинця. Річ у тому, що зацікавити сучасну малечу досить непросто, не говорячи вже про те, щоб викликати їх зацікавленість надовго. Тут і знадобляться послуги студії «Пікан».

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: