Важливість: 
4
Професійне будівельне обладнання для висотних робіт

Професійне будівельне обладнання – запорука успішного виконання робіт з ремонту та нового зведення житлових та комерційних об’єктів.

На кожному будівельному майданчику використовується таке обладнання, як риштування, підйомне обладнання, опалубки, і саме від їх якості залежить не тільки успіх будівництва, але і безпека співробітників.

Безпечне будівельне професійне обладнання для виконання висотних робіт пропонує https://www.scaffold.in.ua/, яке можливо придбати або взяти в оренду на період будівельних робіт. Співпраця з компанією – гарантує не тільки постачання будівельного обладнання від відомих вітчизняних та світових виробників, але і його сервісне обслуговування. Серед комплектуючих та будівельного обладнання, найбільш популярні виробники з таких країн:

  • Німеччина (ZARGES)
  • Чехія (LANA);
  • Іспанія (ENCOMAT);
  • Китай (DTD);
  • Італія (TEA);
  • Україна (Варіант).

Розвинена мережа компанії Піонер ЮА по всій країні, дозволить здійснити замовлення обладнання з будь-якого куточку України та за її межами, адже компанія постачає обладнання на експорт до багатьох країн. Практично в кожному регіоні нашої країни є склад або мережа філій, де можливо придбати необхідне обладнання – опалубки, мобільні тури, вишки, аксесуари для опалубки та риштувань, будівельні люльки та підіймачі, лебідки. Також, професійні фахівці зможуть надати консультацію по підбору обладнання та ознайомити клієнта з технічними характеристиками. Є можливість замовлення уживаних товарів для будівництва.

Понад 3000 організацій та будівельних підприємств стали клієнтами компанії за час її заснування, багато з яких стали постійними партнерами компанії. На все наявне устаткування та обладнання є відповідні сертифікати з безпеки та якості, а гарантія може надаватися на період до 10 років.

Кожен клієнт, який звернувся за потребою в професійному обладнанні може розраховувати на розумні ціни, приємний сервіс, широкий асортимент та відмінну якість товарів. Кожне замовлення обробляється в оперативному режимі. Доставка відбувається власними транспортними засобами компанії по всій території країни. Оплата за устаткування та будівельне обладнання можливо здійснити як безготівковим розрахунком, так і готівкою.

Хочете отримувати персональні пропозиції? Підпишіться на розсилку компанії, в якій будуть новини, знижки та цікаві пропозиції.

Наші інтереси: 

.

Гравець: 
Богдан Лакомський

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка