Важливість: 
2
Продаю колонки Genius SP-HF 1200A (дерево) потужністю 30 Вт за 500 галів

Сумарна вихідна потужність 30 Вт, розмір кожної з двох колонок:  112 x 300 x 149 мм. Загальна вага 5,4 кг. Корпус SP-HF1200A виконаний з дерев'яних панелей високої якості. Передні панелі колонок декоровані захисними тканинними екранами. Інтерфейс панелі управління системи, винесений на бічну стінку однієї з колонок-сателітів, зручний і інтуїтивно зрозумілий.

Акустична система 2.0 SP-HF1200A забезпечує якісне звучання, зручна у використанні і відмінно виглядає в будь-якому інтер'єрі.

Колонки SP-HF1200A від Genius сумісні з будь-якими настільними комп'ютерами, ноутбуками, а також MP3-плеєрами та іншими портативними пристроями. Кнопки налаштування забезпечують зручний доступ до управління звуком.

Для підключення колонок до джерела звуку треба додатково придбати кабель  RCA -> 3.5 мм джек:

Акустична система Genius SP-HF1200A якісно відтворює як високі, так і низькі частоти, кожна колонка обладнана двома 3-дюймовими низькочастотними динаміками, які гарантують чистий звук басів, а вбудовані компактні твітери забезпечують чистоту і оптимальний баланс високих частот. Загальна потужність акустичної системи складає 30 Вт.

Роз'єм для навушників і лінійний вхід для підключення інших аудіопристроїв знаходяться на задній панелі. 

Правила купівлі описані у статті: Служба здійснення бажань – новий сервіс Народного Оглядача для акціонерів стартапу ВУД

Наші інтереси: 

Хай живе постіндустріальна галономіка!

Гравець: 
Миро Продум

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка