Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський

Процес виробництва смачного сиру Білозгар

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Смачний сир – обов’язковий продукт, який повинен бути на столі у кожної родини. Він прекрасно доповнює різноманітні страви, є незамінним при приготуванні бутербродів, піци, салатів, а ще, сири є прекрасним джерелом надходження в організм людини корисних вітамінів, жирних кислот, мікроелементів і мінералів.

Справжні гурмани обирають натуральний та якісний смачний сир від Літинського мол заводу, який гарантує своїм споживачам високу якість продукції за приємною ціною.

Що важливо знати про сир

В Україні, досить багато підприємств, які займаються переробкою молока і виготовленням молочних продуктів, але, на жаль – не всі дотримуються рецептур, а ще гірше – додають до складу жири немолочного походження, що впливає на якість та смакові характеристики продукції. Щоб отримувати справжню насолоду від кожного шматочка сиру, варто довірити свій вибір тільки якісному виробнику – Літинському молочному заводу, який на протязі багатьох років, зберігаючи традиції в сироварінні, створює справжні шедеври для смакових рецепторів:

- тверді сичужні сири, створені за авторською запатентованою рецептурою;

- тверді та напівтверді сири з різними варіантами жирності і степені зрілості, виготовлені згідно класичної технології виробництва, представлені голландською та російською групами;

- м’які сири, виготовлені згідно рецептури приготування сиру «Буко» з авторськими змінами та покращеннями, що гарантує гарні смакові якості;

- плавлені сири, які є незамінними при приготуванні бутербродів (скибкові, солодкі, пастоподібні, ковбасні копчені сири);

- розсільні сири (бринза), яка є новинкою від Літинського мол заводу.

Справжні майстри сироваріння постійно вдосконалюють свої знання та вміння, приймають участь в створенні та розвитку нового асортименту молочних продуктів для справжніх поціновувачів сиру, який є основним продуктом підприємства. Процес виготовлення сиру відбувається тільки на якісному та сучасному обладнанні, на всіх етапах виробництва відбувається постійний контроль, аби кінцевий споживач отримав найякісніший сир.

Під час приймання молока, лабораторія підприємства здійснює відповідні дослідження. Для виготовлення елітних сирів (твердих) – використовується молоко тільки вищого ґатунку, яке отримано від перевірених фермерських господарств.

Системи якості виробництва

Підприємство постійно вдосконалює технології виробництва, оновлює виробниче обладнання та проводить реконструкцію цехів, що дозволяє виготовляти продукцію відмінної якості. Якість та робота заводу оцінена сертифікатами з якості, зокрема:

  • ДСТУ ISO 9001 – система управління якістю;
  • НАССР (Hazard analysis and critical control points) – аналіз усіх факторів що можуть бути небезпечними та усіх критичних точок контролю;
  • ІСО 22000 – система безпеки харчових продуктів.

Придбати якісні та смачні сири можливо як оптом, так і вроздріб. Для оптових замовників діють гарні партнерські умови співпраці.

Наші інтереси: 

.