Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Президент Трамп схвалив запровадження в окрузі Колумбія надзвичайного стану для 59-ї інавгурації президента

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Президент Трамп видав для Вашингтона декларацію про надзвичайний стан, щоб посилити безпеку перед інавгурацією обраного президента 20 січня. Наказ, який діє з 11 по 24 січня, дозволяє Міністерству національної безпеки та Федеральному агентству з питань надзвичайних ситуацій співпрацювати з місцевими органами влади за потреби.

washingtondcaerial.jpg

District of Columbia. Фото: Constituting America

У повідомленні Білого дому йдеться:

"Сьогодні президент Дональд Дж. Трамп заявив, що в окрузі Колумбія є надзвичайна ситуація, і наказав Федеральній допомозі доповнити зусилля округу через умови надзвичайної ситуації, що виникає в результаті 59-ї інавгурації президента з 11 по 24 січня 2021 року.

Ця дія Президента уповноважує Департамент національної безпеки, Федеральне агентство з питань надзвичайних ситуацій (FEMA) координацію зусиль у допомозі від катастроф, що мають на меті полегшити труднощі та страждання, спричинені надзвичайною ситуацією для місцевого населення, та надати відповідну допомогу в разі необхідних надзвичайних заходів згідно з Розділом V Закону про Стаффорд з метою порятунку життя та захисту власності і громадського здоров'я та щоб зменшити або відвернути загрозу катастрофи в окрузі Колумбія.

Зокрема, FEMA уповноважена визначати, мобілізувати та надавати на свій розсуд обладнання та ресурси, необхідні для пом'якшення наслідків надзвичайної ситуації. Надзвичайні захисні заходи, обмежені безпосередньою Федеральною допомогою, будуть забезпечені на 100 відсотків коштом федерального фінансування.

Піт Гейнор (Pete Gaynor), адміністратор Федерального агентства з питань надзвичайних ситуацій (FEMA), Департамент національної безпеки, призначив Томаса Дж. Фарджіоне (Thomas J. Fargione) федеральним офіцером-координатором з федеральних операцій з відновлення у постраждалій зоні.

Наші інтереси: 

Стежити за подіями у США. Читаємо першоджерела. 

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Трамп готується до інавгурації на другий термін.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Валерій Зміївський.

У мене запитання: скільки користувачів зареєструвалося на сторінці "Українці за Трампа"?. Мені цікаво знати.

Зображення користувача Ігор Каганець.

На Фейсбуці у групі вже 415 учасників за станом на 13.01.2021.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Микола Стригунов.

Так, слова про вузеньку стежинку до життя дуже точні. Це ще звется пляшковим гірлом еволюції...Або, для більшості жорстоким, а для меншості, яка щоденно піклується про нього, красивим та щасливим мабуттям.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Валерій Зміївський.

Цікаво спостерігати п'ятимірну шахову гру (партію) групи гросмейстерів (бо це групова гра), які поставили мету виграти фінальну партію у Штучного Інтелекту...

Зображення користувача Микола Стригунов.

Ні, то Сини Божі проти Диявола.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача В'ячеслав Пачевський.

Оптимізм, це добре але я особисто вже не вірю, що Трамп останеться при владі. Але засвітились усі.