Важливість: 
2
Президент Петро Порошенко назвав українські питання, які не дають спокою Москві.

Російський лідер Володимир Путін зараз вельми заклопотаний питанням, як захистити "п'яту колону" всередині України

Президент України Петро Порошенко назвав три питання, які не дають спокою Москві. Про це він написав у власному мікроблозі Twitter.

"Є три українських бренди, від яких зараз найбільше корчить Москву. Це Збройні Сили. Це Нацгвардія. Це автокефальна церква, з приводу якої Путін вчора навіть Радбез збирав, щоб вирішити, як захищати їхню п’яту колону всередині України", – зазначив Глава держави.

Крім того, під час робочої поїздки на Херсонщину Глава держави зазначив, що ключовим елементом творення держави є сильна армія.

"Сильна армія – це наш з вами обов’язок перед прийдешніми поколіннями українців, у цьому наша шана світлій пам’яті борців за українську незалежність. Боєздатна армія – один із вагомих чинників, які дозволяють нам вести справді суверенну політику, політику незалежності, мати імунітет від будь-якого тиску ззовні. І захищатися проти п’ятої колони всередині держави", – заявив Президент. 

Петро Порошенко переконаний: "З такими героями, з такою мужністю і відвагою, які притаманні нашим захисникам, Україна здатна подолати будь-які виклики і загрози, які випали на її непросту долю".

Наші інтереси: 

Цікавитися політикою Президента і керівництва України!

Гравець: 
Альберт Саїн

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка