Спецтема:

Правила сайту та їх порушники: про фінансові піраміди, фальшиві коментарі та підрив довіри

Для підтримання ладу застосовуються правила. Зазвичай людина сама інтуїтивно розуміє, що корисно для спільноти, а що шкідливо. Якщо ж виникає непорозуміння, то така ситуація осмислюється і регулюються за допомогою нових правил.

160210chystota.jpg

Чистота - це правильно!
Чистота - це правильно!

Правила роботи сайту «Народний Оглядач» є стандартними для такого роду ресурсів і описані на сторінці: Загальні умови та положення для учасників веб-сайту Народний Оглядач.

Очевидно, що вітається діяльність, яка сприяє розвитку сайту, і блокується діяльність, яка шкодить цьому розвитку.

Людина доброї волі в нормальному стані свідомості зазвичай без напруження розрізняє добро і зло, а тому не веде на сайті шкідливої діяльності.

Тим не менше, час від часу виникають ситуації, які вимагають додаткового нагадування або пояснення.

Нагадування з тексту «Загальних умов»:

«Ви не можете використовувати цей веб-сайт для продажу будь-яких товарів, послуг чи розповсюдження рекламних матеріалів без дозволу служби НО» (п. 6).

«Ви не повинні публікувати вміст, який порушує інтелектуальну власність чи особисті права інших людей» (п. 7).

Пояснення:

1. Не допускається агітація за фінансові піраміди та інші сумнівні оборудки. Зазвичай така діяльність супроводжується натяками на недосконалість нашого сайту, погане управління, необхідністю «провести аудит» та іншими «маленькими хитрощами». Це все із серії «піднімися сам, опускаючи іншого».

2. Не допускається викладання у відкритий доступ інформації, призначеної для учасників з відповідним статусом, зокрема, для акціонерів або учасників тематичних груп. Це елементарне порушення конфіденційності, обман довіри.  

Якщо хтось цікавиться інформацію про інвестиції в наш сайт,  він самостійно зробить внесок, отримає статус акціонера і щодня бачитиме хід інвестування у відповідному інформаційному блоці на головній сторінці сайту.

3. Не допускається забруднення сайту інформаційним сміттям: чорнухою («У Бомбеї прорвало каналізацію», «У російському місті Х людину травмувало ліфтом») та беззмістовними повідомленнями («О! +»)

4. Коментарі типу «Дарую тобі 1 гал», «Дякую тобі за 1 гал» порушують одразу дві попередні вимоги:

по-перше, це розкриття у вільному доступі інформації, призначеної тільки для акціонерів, тобто учасників системи енергообміну Галія;

по-друге, це зайве дублювання того, що і так видно на сайті, адже кожен автор статті і коментатор не лише має статистику голосування за свої дописи, а й додатково отримує повідомлення на свою ел. пошту про кількість отриманих галів з коментарями.

Врешті-решт, якщо вже зовсім не терпиться повідомити про дарування одного гала, то напишіть про це приватно.

Зрозумійте, що відбувається. Читач бачить, що до статті з’явився коментар. Він спеціально відкриває цю сторінку, витрачає час і увагу, сподіваючись прочитати щось змістовне. Натомість знаходить якусь імітацію інформаційної активності типу «+» або «тримай гали!»

Існує така магічна практика: якщо хочеш очистити свою душу і плоть, наведи лад навколо себе: прибери сміття, позбудься зайвого.

«Народний Оглядач» – це вагома частина нашого інформаційного простору. Підтримуймо разом його в порядку і чистоті!   

      

Гравець: 
Миро Продум

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка