Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський
56

Поради з вирощування грушевого саду для починаючого садівника

Важливість: 
4

Свій сад, де ростуть плодові дерева – гарний спосіб отримати не тільки задоволення від вирощування і спостерігання за самим процесом, але і наповнити свої зокрема смачними плодами, які мають багато вітамінів.

Багато садоводів в останній час закладають насадження сортових плодових дерев, адже вирощене своїми руками – завжди смачніше від придбаного на ринку чи в магазині.

Як повелося в нашій країні, в садках вирощуються різноманітні сорти яблунь та груш, але саме груші стали тим самим плодом, яке за своїми смаковими характеристиками може посперечатися з заморськими фруктами. Різноманіття сортів дозволяє придбати собі груші, які будуть радувати смачними плодами як влітку, так і жовтневою осінню, але є й зимові сорти, які можуть витримувати досить тривале зберігання, що надасть змогу насолоджуватися неймовірним смаком всією сім'єю взимку.

Вибір сортів і придбання саджанців – важливий етап закладки саджанців. Оптимальний варіант, якщо Ви, як починаючий садівник, вже куштували груші сорту, який захочете собі посадити на ділянці. Якісні саджанці груш в великому асортименті доступні для замовлення в інтернет-крамниці https://www.agro-sad.com/grushi/, які задовольнять своїм смаком кожну людину – від малого до великого.

Отримання свого врожаю груш – тривалий процес, на який впливають декілька факторів:

1. Підвій, на якому вирощуються груші, може бути:

  • високорослим (на лісній груші, плодоношення від 7 років);
  • середньорослим (плодоношення від 3 років);
  • карликовим (плодоношення від 2 років).

2. Дотримання агротехніки при вирощуванні:

  • посадка якісних саджанців, які є в колекційному розпліднику;
  • внесення добрив;
  • обробка від шкідників та хвороб.

При прикладенні всіх зусиль – молоді дерева щедро обдарують свого господаря вишуканими, багатими на вітаміни та мінерали плодами. Саджанці розплідника мають високий імунітет до хвороб і легко переносять пересадку в любому куточку країни. Хочете смакувати грушами з різним смаком – посадіть різні сорти. Також, розплідник веде активну роботу по розширенню асортименту всесвітніми новинками сортів груш для задоволення всіх садівників в якісних саджанцях.

Садівники мають змогу ознайомитися в кожному магазині з ціною на самі плоди груші, тому, дивлячись на досить велику ціну на плоди, самі закладають великі площі не тільки для потреб своєї сім'ї, але і для продажу, що стане гарним стимулом для подальшого розвитку і забезпечення себе стабільним заробітком.

Разом зробимо країну більш зеленою і заможною завдяки якісним саджанцям з розплідника і працьовитим господарям.

Наші інтереси: 

.

Поширити цю сторінку: