Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський

Попри зростання заробітної плати кількість людей що користуються позиками не зменшується

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Середня зарплата в Україні за рік зросла на 28%, а середня пенсія - на 17%. В уряді кажуть, що зріс також і прожитковий мінімум.

У травні нинішнього року в порівнянні з травнем минулого року середня зарплата зросла на 28%, мінімальна зарплата зросла на 27%, середня пенсія зросла на 17%, мінімальна пенсія зросла на 14%, фактичний прожитковий мінімум зріс на 11%.

Проте попри збільшення середньої заробітної плати  популярність використання сервісів швидкого кредитування серед населення не стає меншою. Це пояснюється в першу чергу тим, що ціни на найбільш затребувані групи товарів для населення зростають прямо пропорційно збільшенню зарплат, тому онлайн позика часто стає ключовим фактором можливості спокійно та без проблем дочекатися кінця робочого місяця.

Для зручного пошуку найвигіднішого варіанту мікрокредитування з можливістю миттєво отримати гроші на кредитну картку варто користуватись сервісом підбору позик онлайн по Україні. Такий агрегатор дозволяє швидко знайти в одному місці всі доступні сервіси кредитування населення з кращими умовами станом на поточний день. На порталі діють спеціальні фільтри, що дають змогу відфільтрувати пропозиції від фірм-кредиторів за такими показниками:

  • процентна ставка
  • рейтинг
  • сума займу
  • термін погашення заборгованості

Процес оформлення мікрозайму спрощено до максимально можливих умов: необхідно обрати підходящий сервіс, детально вивчити всі умови видачі/повернення коштів, заповнити онлайн-заявку на сайті, дочекатись відповіді через смс-повідомлення або дзвінка менеджера та в підсумку отримати зазначену суму на кредитну картку.

Весь процес оформлення займає лічені хвилини, а в разі виникнення питань можна скористатись підтримкою зателефонувавши за відповідними номерами телефонів.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи