Категорія:

Помер Петро Хмарук - людина-легенда

28 листопада у віці 67 років пішов у вирій полум’яний патріот України, людина-легенда Петро Андрійович Хмарук. Прощання 1 грудня об 11:00 у церкві на Аскольдовій Могилі.

Народився у 1944 році. Організатор післявоєнного підпільного руху в Україні. З 16 років професійний революціонер, згодом - невловимий керівник антирадянського підпілля на Київщині (кінець 60-х рр.), відомий публіцист.За його затримання КДБ тричі призначав винагороду. В результаті переслідування режимом провів в ув’язненні 29, 5 років, проте політичну діяльність не припинив. Ініціатор численних страйків ув’язнених у радянських концтаборах. Член проводу УНА. Християнин.Некролог з фотоКонтакт:

8-050-469-85-48 Зайченко РусланТри шляхи (аудіо)

В тему:Згадаймо Квітку ЦісикПам’яті Богдана ПаздерськогоСлово пам’яті про правозахисника Богдана ПаздерськогоЯсний Каганець УкраїниУкраїнський патріот Марко Каганець100 років тому український студент застрелив намісника ГаличиниВетеран УПА Стефанія Яницька. Герої не вмирають!Війна з саламандрами. Пам’яті Олени Пчілки (Ольги Петрівни Драгоманової-Косач)Правда, засвідчена кров’ю. Пам’яті Івана ФранкаЧесть і СлаваПолтавська битва-2, або реванш українцівГерої не вмирають. Про отамана Зеленого і повстанський рух початку 20 ст. на ТрипільщиніКозацький чорний ангелСхід і Захід разом. Витоки Української Повстанчої АрміїЮність Вождя. До 100-річчя Степана Бандери.Нескорений

Гравець: 
Народний Оглядач

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка