Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Полтавські підприємці перекрили трасу Київ-Харків. Вони хочуть працювати

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Другий день протесту: торговці побутовими товарами вимагають відкриття ринків. 3 третього квітня непродовольчі ринки припинили роботу у зв’язку із додатковими карантинними обмеженнями.

Через збільшення випадків захворювання на COVID-19 обласна комісія ТЕБ та НС вирішила заборонити відвідування кафе, барів і ресторанів, спортзалів і басейнів, магазинів, які не торгують продуктами та засобами захисту й антисептиками, непродовольчих ринків у Полтаві та ще 4 громадах Полтавської області, пише Полтавщина.

Модерує акцію протесту Олександр Лещенко. Протестувальники в першу чергу звинувачують голову Полтавської ОДА Олега Синєгубова, оскільки саме область закрила непродовольчі ринки у «помаранчевій зоні», тому підприємці не отримають 8 тисяч гривень компенсації від держави. 

5 квітня люди перекрили дорогу на вулиці Сінній. 6 квітня біля речового ринку відбулося чергове зібрання підприємців. На акцію протесту проти посиленого карантину прийшло понад 100 осіб. Потім люди поїхали перекривати трасу Київ — Харків в районі авторинку. Перекриття тривало півгодини з 11:30 до 12 години. Під час перекриття протестувальники пропускали громадський транспорт та медичні автомобілі.

Олександр Лещенко повідомив, що в разі, якщо влада їх не почує, завтра перекриють трасу М-03 в районі села Копили. Це більш радикальний крок, оскільки водії не матимуть змоги об’їхати заблоковану дорогу.

Наші інтереси: 

Розуміти, що імітація карантину та безглуздий локдаун із-за "збільшення випадків захворювання на COVID-19", має призвести до неочікуваних наслідків. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

Неочікувані наслідки - це пробудження свідомості в деяких українців? Хоч би такі українці, з пробудженою свідомістю, цілком законно змінили владу. І, виробили механізм проведення референдумів, на кшталт Швейцарії...

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Рамес Веселий.

Так вони перекривають дорогу таким само постраждалим людям, як і вони

Я не меч, я тримаю меч.