Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 54
  • Переглядів: 57

Польща вже надала Україні військової допомоги на понад $1,6 млрд

За словами Моравецького, військова допомога Україні була скерована для того, "щоб вони могли захистити себе заради нас, оскільки сьогодні існує фронт боротьби з тоталітарним російським режимом".

Загальний обсяг військової допомоги Україні, яку надала Польща, становить близько семи мільярдів польських злотих, або понад 1,6 мільярда доларів, заявив прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький під час пресконференції 23 квітня.

Прем’єр Польщі, однак, відмовився уточнювати, в якій саме формі надавалася військова допомога і яке саме озброєння Україна отримала від польської сторони, пише Суспільне.

"Україна захищає себе заради нас, заради Європи, задля свободи, бореться за мир в Європі, і хай усі про це пам’ятають повсякчас", наголосив він.

Голови верхніх палат парламентів Чехії та Польщі Томаш Гродський та Мілош Вистрчіл звернулися до законодавчих органів "країн демократичного світу", закликавши невідкладно надати Україні зброю. Відповідне звернення було опубліковане 20 квітня на сайті сенату Чехії.

Голова Бюро міжнародної політики президента Польщі Якуб Кумох відкрито розкритикував позицію Угорщини щодо російсько-української війни — зокрема відмову допомагати Києву зброєю і накласти санкції проти нафти й газу з Росії.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники.

Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів (+аудіо)

Концепція виборчої кампанії в американський Конгрес 2022 року трішки змінюється: тепер з президента Байдена робитимуть не миротворця на руїнах України, а переможця на руїнах Росії. Перемога України...

Останні записи