Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

"Половину грошей розкрадають!" Економічний експерт про ліквідацію міністерства освіти і охорони здоров'я

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Варто більш ефективно розподіляти гроші на медицину та освіту. У нас кожний державний бюджет є соціально орієнтованим. Проблема в тому, що крадуть багато. Так прокоментував оновлений проект держбюджету на 2020 рік економічний експерт Олександр Охріменко.

"Якщо подивитися, скільки виділяють на освіту, на медицину, а потім дивишся, як їх використовують... Боже мій, половину грошей розкрадають", - сказав він в коментарі 112 Україна.

Він висловив думку про можливість ліквідувати міністерство осіти для ефективного використання бюджетних грошей. А заодно і міністерство охорони здоров'я. 

"У багатьох країнах світу не існує ні міністерства освіти, ні міністерства охорони здоров'я. Вони ніякого відношення до шкіл і лікарень не мають. Школи і лікарні фінансуються з держбюджету, для цього є Міністерство фінансів. А ці паразити, що посередині, просто крадуть гроші. Вони нічого не виробляють, а просто крадуть гроші, які приходять з Мінфіну ", - зауважив Охріменко.

 

Наші інтереси: 

Важлива тема ефективного використання бюджетних грошей.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи