Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 4
  • Переглядів: 4

Плюси прокату автомобіля: економія коштів та гнучкість мобільності

Про Львів говорять, що це — культурна столиця України. До столиці, звісно ж і туристи їдуть більш охоче. Люди їдуть до Львова з різних причин: тут і туризм, і бізнес, і навчання і просто зустрічі з друзями та родичами. Проте незалежно від мети вашого візиту саме оренда авто у Львові стане найвигіднішим варіантом для пересування містом. Чому так? Розповідаємо далі.

Про 5 плюсів оренди автомобіля

Прокат автомобіля має багато переваг. Найвагоміша з них — економія коштів. Ви можете взяти автомобіль напрокат на той час, який вам потрібен, і не платити за нього, коли вам не потрібно їздити. А ще круто, коли компанія друзів орендує один автомобіль, а витрати ділить порівну — це ж не порівняти з послугами таксі, наприклад. Але давайте про все по-порядку.

  1. Це економно та зручно в плані оплати. Особливо, коли подорож триває обмежений час (відрядження, або відпустка, наприклад). Коли платиш тільки за той час, коли користуєшся — це ще й приємно, бо знаєш, що точно не переплачуєш.
  2. Це мінімум турбот. Маєш права, вмієш кермувати? Далі заливай паливо і їдь, куди потрібно. Забудьте про станції техобслуговування — про все повинна подбати компанія-орендодавець. Ви отримуєте справний і чистий автомобіль — таким самим його і маєте повернути — от і вся робота!
  3. Це максимум вибору. Мова йде про бренди та марки. Звісно ж, дорога престижна автівка і обійдеться дорожче. Але якщо є сенс похизуватись чи просто спробувати щось нове, то чому б і ні? Якщо ж авто цікавить виключно як засіб для пересування містом — обирайте бюджетну модель.
  4. Це швидкість оформлення. Маючи доступ до інтернету, без проблем можна знайти пункти прокату автомобілів у будь-якому місті. Для оформлення прокату знадобляться паспорт, водійські права і деяка сума застави (або переконайтесь, що компанія-орендодавець не вимагає застави).
  5. Це свобода руху. Тримаючись за кермо власного (або орендованого автомобіля) ви більше не залежите від розкладу громадського транспорту і не хвилюєтесь про спізнення на важливу зустріч. Передати ключі до авто вам можуть або в обумовленому місці, або безпосередньо в пункті прокату. 

А тепер про недоліки — як же без них?

«Де суцільні плюси — там криється «підстава», — думаємо ми. І оренда автомобіля не виключення, бо теж має свої деякі мінуси. Проте, знаючи їх, можна легко уникнути несподіваних «неприємностей».

  1. Страхування. Уважно читайте договір оренди. Як правило, недобросовісні орендодавці намагаються дрібним шрифтом прописати в угоді страхові випадки надто розпливчасто. 
  2. Штрафи. Будуть вони, чи не будуть — все залежить від водія. Якщо ви отримали машину в належному стані: чистеньку і справну, отже таку і мусите повернути. Інакше від штрафів не відкараскатись. І штрафи можуть бути драконівськими — це, до речі, теж може бути прописане «дрібним шрифтом». І цього не уникнути, бо такий закон життя. 

Здається, ми розповіли про всі «ЗА» та «ПРОТИ» — тож орендувати автомобіль, чи все-таки трястись у незручних маршрутках та трамваях — вибір за вами.

Наші інтереси: 

Автомобілі.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Щасливі приязні, бо вони успадкують Землю

Стратегія заснування нового світу та вічне життя – розшифрована Нагірна проповідь

Для творення нового світу Ісус Хрестос пропонує стратегію, в якій тісно пов’язані перетворення на універсальну людину («лебедя»), здобуття біологічного безсмертя, заснування варнової системи та...

Останні записи