Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Платіжна система «Нової пошти» стала учасником Visa та MasterCard

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Це дозволить компанії працювати з платіжними системами напряму, без посередників, та ефективніше використовувати свої можливості для покращення клієнтського досвіду.

Фінансова компанія НоваПей, яка входить до групи компаній «Нова Пошта», стала учасником міжнародних платіжних систем Visa та MasterCard, повідомляється на сайті поштового оператора.

«Компанія НоваПей першою серед приватних небанківських фінансових установ стала повноправним учасником міжнародних платіжних систем (МПС) Visa та MasterCard. Зокрема, першою в регіоні СНД і Південно-Західної Європи у МПС Visa», – зазначається у повідомленні.

 До цього НоваПей використовувала технології МПС за посередництвом банків-еквайрів.

«Ставши учасником МПС Visa та MasterCard, НоваПей може тепер проводити прямі розрахунки, більш ефективно будувати технології обробки операцій, розширити функціонал мобільного додатку та онлайн-кабінету Нової пошти для наших клієнтів», – відзначається у повідомленні.

ТОВ «НоваПей» входить в ГК «Нова Пошта» і надає фінансові послуги під брендом NovaPay (раніше Forpost). Компанію було створено у 2012 році. ТОВ «НоваПей» є платіжною організацією міжнародної платіжної системи «NovaPay», в рамках якої здійснюються перекази коштів. Компанія також є учасником інших платіжних систем.

Наші інтереси: 

Спостерігаємо за новими тенденціями платіжних систем. Традиційні банківські платіжні системи уходять в минуле. І це – добре!

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача cBіт Розумний.

Якби вони ще й тару назад брали...

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Зображення користувача Сергій Білецький.

"першою в регіоні СНД..."снд-це совок належить дезінтегрувати

Зображення користувача Володимир Світлий.

Ми пробували аналізувати системи які найкраще б відповідали нашим вимогам і мали б певний безоплатний сервіс. Звернули увагу на таки: https://www.cyclos.org/products/
Ця система дозволяє створити власну платіжну систему. Має дуже широку можливість в різних платіжних системах. Мені сподобалось.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.