Зображення користувача Світ Зелений.
Світ Зелений

Пішки до столиці. Мер Конотопа йде до Президента

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Міський голова Конотопа Артем Семеніхін уже другий день йде до столиці, аби власноруч принести очільнику держави зверненням про розпуск депутатського корпусу Конотопської міської ради. Про це повідомляє Укрінформ.

206384942532885285178333590188048866613823n159888b565e396.jpg

Артем Семеніхін міський голова м. Конотоп
Артем Семеніхін міський голова м. Конотоп

Вирушив до Києва Артем Семеніхін вчора після збору народного віче. За його словами, у місті 5 місяців не відбувались сесійні засідання. Наразі в Конотопі невирішеними залишаються важливі питання, зокрема, виділення коштів на капітальні ремонти ряду об’єктів міської інфраструктури, зарплати бюджетникам, допомога хворим дітям. Тому з самого ранку у Конотопі пройшло народне віче.

Зібралися на нього більше двох сотень людей. У результаті, міський голова підписав розпорядження про проведення 5-го пленарного засідання міськради Конотопу о 10 годині 12-го серпня, та вирушив до столиці.

Як пишуть конотопські ЗМІ, Артем Семеніхін уже в Чернігівській області, пройшов місто Батурин. Також під час подорожі мер відмовляється від їжі і буде пити тільки воду.

 Переглядів: 5 810

 

Наші інтереси: 

+

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи