Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський
10

Підготовка до реєстрації благодійного фонду

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

В країні дуже багато гострих невирішених проблем, що потребують фінансування, котрого від держави не дочекаєшся. Кожен день пересічні громадяни стикаються з випадками кричущого лиха, відсутності в лікарнях прийнятних умов, медикаментів та обладнання.

По місту зграями бігають нещасні тварини, в дитячих будинках навіть на свято дітям не можуть придбати цукерок, а всіма забуті самотні люди похилого віку ходять за молоком з майонезними баночками.

Невже наші душевні чуйні люди не можуть пожертвувати хоча б по одній гривні, щоб спільно вирішити частину проблем? В тому-то й справа, що можуть, та з радістю пожертвували б і більше, ось тільки відсутній впорядковуючий початок. Коли це стає зрозумілим, ініціативні люди беруть на себе турботу по організації громадської каси, здійснюючи реєстрацію благодійної організації https://astarta-law.com.ua/reestraciya-blagodijnix-organizacij/.

Порядок дій

Якщо ви, нарешті, прийняли рішення стати ініціатором благодійної організації, потрібно дати чіткі відповіді на наступні питання:

  1. Яких цілей повинна досягти благодійна організація? Закон суворо обмежує сфери благодійності, дозволяючи збирати фінанси лише на підтримку проектів в галузі освіти, охорони здоров'я, культури та екології. Ви можете допомагати кинутим людям похилого віку, матерям-одиначкам та дитячим будинкам, але вам не можна підтримувати кандидатів в депутати чи президенти.

  2. Потрібно відразу зрозуміти, звідки візьмуться люди, готові за символічну плату просувати ваш проект. Без активних волонтерів будь-яка спільнота швидко згасає.

  3. Потрібно з самого початку робити кроки по створенню власного сайту та сторінок в соціальних мережах, звідки громадськість стане отримувати актуальну інформацію про плани та досягнуті успіхи благодійної організації.

  4. Найголовніше – знайти людей, готових пожертвувати серйозну суму на надання допомоги нужденним. Без вирішення на початковому етапі цього питання все інше взагалі втрачає сенс.

  5. Нарешті, необхідно підготувати повний пакет необхідної документації та здійснити офіційну реєстрацію.

Підготовка до реєстрації

Якщо ви вперше стикаєтеся з таким завданням, як реєстрація благодійної організації, досвідчені юристи компанії «Астарта» https://astarta-law.com.ua готові надати всебічну допомогу та підтримку по усьому спектру проблем, що виникають:

• в ході співбесіди стане зрозумілим, яку з форм благодійних об'єднань найкраще використати;

• вам будуть надані зразки заяв та протоколів, установчого акту та інших необхідних для реєстрації паперів;

• при необхідності юристи «Астарти» представлять ваші інтереси в державних структурах;

• вам допоможуть розробити дизайн та замовлять виготовлення офіційної печатки.

Будь ласка, звертайтесь!

Наші інтереси: 

.